Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
Ragnarök

Лекции по етично хакерство

Recommended Posts

Здравейте! 

Надявам се че темата е за тук. Преди време в СофтУни имаше курс за етично хакерство и бих се радвал ако някой може да сподели ресурсите от този курс. За съжаление преди време направиха повечето  от отворените курсове 'закрити', така че да се заплаща за тях, което е разбираемо, но моето положение е, че не мога да си позволя на този етап да си заплатя курса, който е 170лв. Ще се радвам ако някой добър човек, който се е записал за курса, сподели линковете на видео клиповете от Ютуб, дори то на ЛС.

Редактирано от Ragnarök
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти една тема, в която можеш да намериш материал за начинаещи хакери, но на английски.

http://eh.ict-academy.bg/ Ето ти българска книга с много ресурси, само за 45 лева.

Тези, които са били на курса, ще им е малко трудно да ти кажат всичко, което са научили. Само учител може в такъв курс.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за материалите. Отностно лекциите, нямах в предвид някой да ми каже какво е научил. В СофтУни записват проведените лекции и ги качват в ютуб, обаче са заключени и само тези които са записани за курса имат достъп до тях(линковете). Въпроса е там че след като те имат достъп може да ги пратят тези линкове на приятели, познати и т.н. които също може да ги гледат стига да знаят линка, без да са се записали за курса. За това бих се радвал на някой добър човечец който би споделил тези линкове.

Редактирано от Ragnarök
  • Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ragnarök написа:

Благодаря за материалите. Отностно лекциите, нямах в предвид някой да ми каже какво е научил. В СофтУни записват проведените лекции и ги качват в ютуб, обаче за заключени и само тези които са записани за курса имат достъп до тях(линковете). Въпроса е там че след като те имат достъп може да ги пратят тези линкове на приятели, познати и т.н. които също може да ги гледат стига да знаят линка, без да са се записали за курса. За това бих се радвал на някой добър човечец който би споделил тези линкове.

Аха, ясно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мнение за въпросните курсове няма да изразявам. Има доста безплатни ресурси от които ще останеш много по-доволен. Пробвай thepiratebay, peerlyst, youtube, google dorking за книги и видео....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Подай_флашката_там написа:

Аз мнение за въпросните курсове няма да изразявам. Има доста безплатни ресурси от които ще останеш много по-доволен. Пробвай thepiratebay, peerlyst, youtube, google dorking за книги и видео....

Надявам се не са чак толкова трагични :D Но за моето ниво на хакерство, което не е високо, всяка лекция би ми дошла добре. По начина по който отговори, ми остави впечатление че имаш достъп до линковете. Бих се радвал да разменим някое ЛС, в случай, че ги имаш :$

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е че всички лекций изискват известна стабилна основа от знания, ноято тр да дойде от книги и учебници. Това е начина да се направи преход от така наречените скрипткидита към хакери.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 9 часа, batemo написа:

@Ragnarök, в udemy има доста неща, някой от тях безплатни. 

Благодаря за информацията.

Преди 5 часа, d3k4z написа:

Моето мнение е че всички лекций изискват известна стабилна основа от знания, ноято тр да дойде от книги и учебници. Това е начина да се направи преход от така наречените скрипткидита към хакери.

Напълно съм съгласен с теб.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://archive.org/download/TheCompleteEthicalHackingCourseBeginnerToAdvanced

Виж какво намерих мисля, че ще ти е интересно. Най-вече защото е безпатно :)

Още не съм ги разглеждал подробно, свалих си само първата част.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 8 часа, JohnDoe написа:

https://archive.org/download/TheCompleteEthicalHackingCourseBeginnerToAdvanced

Виж какво намерих мисля, че ще ти е интересно. Най-вече защото е безпатно :)

Още не съм ги разглеждал подробно, свалих си само първата част.

Благодаря за ресурсите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам курса записан: videos,tools,presentations. При интерес пишете ще ви го кача.

• Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Имам интерес, може ли да ми го пратите или качите някъде. 

Благодаря 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 16.11.2018 г. at 21:19, galka написа:

Аз имам курса записан: videos,tools,presentations. При интерес пишете ще ви го кача.

Здравейте, търся курса. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има свалени курсовете който са от софтуни, за етично хакерство сега който бяха април месец, и преди това който са със Васил Султанов. Това което имам  е презентации и видеа абе всичко. Защо бих ги споделил, защото Г-н Наков казва, че университета е създаден да се образоваме и да е достъпен и безплатен. Аз самият преди време исках да достъпя тези лекции като за това бих им платил само за линковете в youtube но така и не ми отговориха, затова намерих начин да си ги сваля безплатно. Като за това са информирани още преди година.

Ако някой ги иска да пише. Публични линкове не, все пак сме на ръба ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.