Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×
Nzludiq

Хакерство на игри

Recommended Posts

Кажете хак за игри

Edited by Nzludiq

Cheat Engine. Най-хубавия хак за игра..

@Nzludiq Няма да е лошо да прочетеш правилата на форума, тъй като виждам, че си нов. Не виждам какво прави тази тема в ethical hacking/Инструменти , а може би ти можеш да ми кажеш? :)

Какъв отговор очакваш? Универсален хак за всякакви игри.. искаш спийд хак в лига и в csgo ли :D?? Или просто да спамиш във форума..

преди 1 минута, Ablax написа:

Cheat Engine. Най-хубавия хак за игра..

Ако е супер марио може :D

ще ти дам един универсален хак става за почти всички игри само зареждаш game.exe  в програмата и си добавяш било то пари или каквото си искаш

:ph34r:Mega-Giga-Tera-Akva-hack:ph34r:

13 minutes ago, Bobi's Tutorials said:

@Nzludiq Няма да е лошо да прочетеш правилата на форума, тъй като виждам, че си нов. Не виждам какво прави тази тема в ethical hacking/Инструменти , а може би ти можеш да ми кажеш? :)

Какъв отговор очакваш? Универсален хак за всякакви игри.. искаш спийд хак в лига и в csgo ли :D?? Или просто да спамиш във форума..

Ако не инструмент, какво би казал, че е хака?

По темата.

Повечето хора като кажат Cheat Engine и им се смеят, ама и повечето хора не знаят какво може да се прави с тая програма.

Не говоря само там да смениш парите или speed hack. Минете туториала, доста е интересен и научен.

Току-що, Hexagone написа:

Ако не инструмент, какво би казал, че е хака?

По темата.

Повечето хора като кажат Cheat Engine и им се смеят, ама и повечето хора не знаят какво може да се прави с тая програма.

Не говоря само там да смениш парите или speed hack. Минете туториала, доста е интересен и научен.

Че е инструмент, инструмент е, но той не представя никакъв инструмент (особено свързан с ethical hacking ) и е по-скоро за Off topic, но както и да е.

И аз съм правил доста неща с Cheat Engine, знам какви неща могат да се правят с него, но не мисля че би работило срещу новите игри като Clash of clans, Clash Royale и тн... според начина, по който те работят и как се съхраняват данните. Все пак не съм съвсем запознат с новите ползи от Cheat Engine vs игрите предполагам. (но все пак няма да хакне лига с cheat engine, нито пък популярните андроид игри)

И все пак е можел да ориентира хората поне малко за какви игри иска, ако наистина очакваше конкретен отговор.

Принципно Cheat Engine се използва за намиране на адреси, пойнтери и тем подобни, които след това да използваш в твоя програма, която си направил, за да правиш каквото ти трябва. Да кажем в Cheat Engine намираш адреса, където се държат координатите на героя или там квото е, и след тва на просто приложение на Python може да го следиш. Или да го преместиш. Разбра ме.

Тея игри, които изреди са за mobile, ама съм сигурен, че има нещо като Cheat Engine и за тях.

преди 1 минута, Bobi's Tutorials написа:

Че е инструмент, инструмент е, но той не представя никакъв инструмент (особено свързан с ethical hacking ) и е по-скоро за Off topic, но както и да е.

И аз съм правил доста неща с Cheat Engine, знам какви неща могат да се правят с него, но не мисля че би работило срещу новите игри като Clash of clans, Clash Royale и тн... според начина, по който те работят и как се съхраняват данните. Все пак не съм съвсем запознат с новите ползи от Cheat Engine vs игрите предполагам. (но все пак няма да хакне лига с cheat engine, нито пък популярните андроид игри)

И все пак е можел да ориентира хората поне малко за какви игри иска, ако наистина очакваше конкретен отговор.

Можеш да хакваш и "популярните андроид игри" с Cheat Engine за андроид, Пък руутване и подобни неща няма да обяснявам..

Току-що, Ablax написа:

Можеш да хакваш и "популярните андроид игри" с Cheat Engine за андроид, Пък руутване и подобни неща няма да обяснявам..

И под "Cheat Engine за андроид" нямам в предвид буквално приложение за андроид с име Cheat Engine, а приложения, които изпълняват функцията на Cheat Engine и подобни неща. Също така много приложения могат да бъдат patch-нати с Lucky Patcher, за да се симулират InAppPurchases

За андроид ми трябва :д

Преди 13 часа, Ablax написа:

И под "Cheat Engine за андроид" нямам в предвид буквално приложение за андроид с име Cheat Engine, а приложения, които изпълняват функцията на Cheat Engine и подобни неща. Също така много приложения могат да бъдат patch-нати с Lucky Patcher, за да се симулират InAppPurchases

Lucky Patcher го имам 

Ама вече нещо не става да се хакват игрите :д

За това търся нов хак

Преди 1 час, Ablax написа:

И под "Cheat Engine за андроид" нямам в предвид буквално приложение за андроид с име Cheat Engine, а приложения, които изпълняват функцията на Cheat Engine и подобни неща.

дабе знам, споко :)

@Nzludiq ако смяташ да променяш стойности на нещо в игрите се откажи (като да променяш цифрите на джемове и тн.). Може и да работи нещо, но по друг начин. Като цяло е трудно да промениш информация, която се съхранява в определени сървъри. Например ти ще промениш това, но то няма да се приложи като реална стойност в сървъра, а само при теб. Затова и няма да се отрази - няма да работи.

А дори и да използваш други начини, най-много да доведат до банване на акаунта, тъй като се trackва лесно.

Да уточня какво иска да каже Боби.

Ако промерниш повечето неща в тея игри, ти ще ги промениш client-side. Демек само от твоята страна.

Не можеш да променяш инфо в сървърите им. (поне с такива програмки)

Пич най добре е да ползваш някоя програма подобна на Cheat Engine. Пример [Lucky Patcher - Game Killer - Game Guradian and other...] А ако искаш готови модове с пари в тях, мога да ти кажа един сайт само че на лично [да не правя реклами]

Мисля че ще е добре и да може да се хакват и игри подобни като(clash royale)i (clash of clans) и др.

преди 8 минути, Еммануил написа:

Мисля че ще е добре и да може да се хакват и игри подобни като(clash royale)i (clash of clans) и др.

Малко сложно е защото тяхната информация се съдържа в сървъри в пространството а не в самия телефон и за да го "Хакнеш" Трябва да "Хакнеш" целия сървър което ппц е невъзможно, не но твърде сложно ;)

• Like 1

преди 34 минути, Еммануил написа:

Могат да се хакват, но както @Yusi каза:

преди 23 минути, Yusi написа:

Малко сложно е защото тяхната информация се съдържа в сървъри в пространството а не в самия телефон и за да го "Хакнеш" Трябва да "Хакнеш" целия сървър което ппц е невъзможно, не но твърде сложно ;)

Тяхната информация е в сървъри, не в телефоните на потребителите. Ако беше в телефона, новини за хакнати игри - колкото искаш. :D

Edited by HazarBG
  • Like 1

Преди 3 часа, Еммануил написа:

Мислиш, че ще е добре да може да се правят тия неща? За developer-ите ще е много добре, нали? Ако може всички 10-12 годишни, които я играят (просто те преобладават там) да може да правят покупки без пари, супер идея, няма що.

Темата е на грешното място и вече има такава. Най-вероятно ще я съединя с първата. Прочети правилата на форума.

Здравейте не знам дали е тук мястото.Отчаяно търся помощ за играта Stellar age.Начин за безкрайни ресурси в нея.Моля ако някой може да ми помогне да пише.

Да колко съм изветрял в стремежа да намеря това което искам забравих да напиша мейл за връзка с мен.mitaksekuritak@gmail.com