Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×

Няма защита / No secured

Recommended Posts

Проблема ми е следният, предният ден нямаше нищо всичко си беше ток и жица но ставам тази сутрин и влизам във въпросният сайт който неми го отваря и ми изписва 404 - not found и горе https - no secured няма защита, помислих си че е нещо от сайта писах на админа не е от тях, после проверих за вируси и т.н и от това не е нямам си и на представа от какво може да е, пробвах да влезна през друг баралзър същата работа . ако някой има решение моля да помогне защото неми се прави backup нито искам да го преинсталирам, мерси предварително   

Без име.png

Сайтът си работи нормално без защитена връзка . Проблемът е че в .htaccess файлът или в конфигурационният файл на платформата която ползвате не е посочено да ползва защитена връзка. Вторият вариант е на сървърът да не е описан във vhosts като https.

преди 3 минути, cekov написа:

Сайтът си работи нормално без защитена връзка . Проблемът е че в .htaccess файлът или в конфигурационният файл на платформата която ползвате не е посочено да ползва защитена връзка. Вторият вариант е на сървърът да не е описан във vhosts като https.

е как докато вчера си работеше нямаше проблеми и сега тази сутрин се е получило компютъра не е би изключван нито актуализиран не са инсталирани някакви програми нищо, ни то пък аз съм пипал нещо по настройките - то и преди се е случвало ама тогава беше от датата и часа проблема сега е само за този сайт специално

Ами ако случайно е изтекъл сертификатът . 404 в момента изчезна на s но все изкарва проблем със сертификата . Няма ли нещо по логовете където да ни насочи къде да търсим проблема ?

преди 12 минути, cekov написа:

Ами ако случайно е изтекъл сертификатът . 404 в момента изчезна на s но все изкарва проблем със сертификата . Няма ли нещо по логовете където да ни насочи къде да търсим проблема ?

Връзката ви не е поверителна

Възможно е извършители на атака да опитват да откраднат ваша информация отwww.globalmu.net (например пароли, съобщения или данни за кредитни карти).

NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID - това е което ми изкарва на мене

Ето какво казва лисицата по въпроса 

Собственикът на globalmu.net е настроил техния уебсайт неправилно. За да ви защити от кражба на информация, Firefox не се свърза с този уебсайт.

Сертификатът е валиден само за следните имена: ssl388118.cloudflaressl.com, *.astromatchworldwide.com, *.el7l.tv, *.ionlinemovies.com, *.pitchconcepts.com, *.reputationratingworldwide.com, *.standproudk9training.com, *.stephenalberts.com, *.stephenalbertsweddingfilms.com, *.unclaimedmoneydiscovery.com, *.videoscaseros.com.ar, *.zubby.com, astromatchworldwide.com, el7l.tv, ionlinemovies.com, pitchconcepts.com, reputationratingworldwide.com, standproudk9training.com, stephenalberts.com, stephenalbertsweddingfilms.com, unclaimedmoneydiscovery.com, videoscaseros.com.ar, zubby.com Код на грешка: SSL_ERROR_BAD_CERT_DOMAIN

Edited by cekov

вече неми изкарва 404- not fouln  а ми вади само 

403 Forbidden

cloudflare-nginx
какво му става бе пффф стига е неми се занимава да го преинсталирам заради 1 сайт и как може само на един сайт да е проблема търсих в google/youtube пробвах всички fix-сове които бяха показани и файда няма