Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×

Дизайн за хостинг

Recommended Posts

преди 7 минути, Dobreff написа:

Дизайн е за GameHosting :) 

Демо - нямам ;(

Изтегли ->> http://www.mediafire.com/file/bff9p7pl2gabskc/hostgame.rar

Дано да ви хареса ! :) 

еми виж сега като цяло сайтчето е яко проблема е че е свалян template не знам дали си го плащал или е пуснат безплатно но първо прочети лиценза който е бил във папката защото в противен случей могат да те съдят не си правя майтап мен са ме съдили за подобно нещо и то само защото съм използвал темплейда без да съм прочел лиценза а в него пишеше (няма те право да променяте структурата или дизайна на самия template  - до колкото помня ) демек дават ти го да им правиш реклама осъдихаме и трябваше да им платя 2 000 евро и от тогава сам си прая сайтовете без да зимам и грам скрипт от интернет - инъче като цяло е хубав 

Дизайна беше ползван наскоро от един друг сайт + сайта го дават безплатно във рискийте сайтове и форуми . :) 

Edited by Dobreff
Преди 18 часа, Pulse написа:

еми виж сега като цяло сайтчето е яко проблема е че е свалян template не знам дали си го плащал или е пуснат безплатно но първо прочети лиценза който е бил във папката защото в противен случей могат да те съдят не си правя майтап мен са ме съдили за подобно нещо и то само защото съм използвал темплейда без да съм прочел лиценза а в него пишеше (няма те право да променяте структурата или дизайна на самия template  - до колкото помня ) демек дават ти го да им правиш реклама осъдихаме и трябваше да им платя 2 000 евро и от тогава сам си прая сайтовете без да зимам и грам скрипт от интернет - инъче като цяло е хубав 

Първото нещо, когато свалиш темплейт от интернет е да я премодифицираш, така, че дори някой да се припознае в нея, да не може да докаже, че е негова. Един приятел така искаха да го съдят по темата, нае си читав адвокат, и до последно твърдеше, че системата му не е свалена безплатно от въпросната фирма, а я е създавал по уроци на bootstrap и разноските по делото си ги плаща фирмата + заведено дело за клевета или там за какво беше. Наистина е гадно, когато някой ти ползва кода, но винаги можеш да промениш много от градивните неща по темата. Сваляш си безплатен темплейт и съвсем културно променяш структурният код на HTML-a и част от местоположенията на дивизиите и си готов.  

• Like 1