Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×
Guest

Hack Facebook Account Online

Recommended Posts

Guest

Здравейте ! Ето  един пример как един хакер може да ви  открадне  юзера , парола и ИП адреса от Фейсбуук.

ВНИМАНИЕ : Урока е направен с учебна цел. Как да се предпазвате и избегнете   измами на лични данни от Фейсбуук! Използването с друго предназначение е НЕЗАКОННО И ПОДСЪДНО !!!  Никой не носи отговорност за вашите дествия !!! 

images?q=tbn:ANd9GcQ7HwLX35vw0A50kSzcRlH

Какво представлява Z-Shadow?

Z-Shadow е уеб сайт, специално разработен за хакване на акаунти в  Facebook и други социални сайтове като Facebook, Gmail и много други. Всичко, което трябва да направите, е да копирате URL адреса на сайта (фишинг страница) и да го изпратите на жертвата си. И помнете, че Facebook не блокира фалшивия URL адрес, това е специалността на Z-Shadow. Понеже пощенският URL адрес е редовно заменен с нови. Не се притеснявайте, че няма забрани за акаунти или не са прекратени, защото Z-Shadow е специално създаден за хакерство.

Всичко, което трябва да направите, е да копирате URL адреса на сайта (фишинг страница) и да го изпратите на жертвата си. И помнете, че Facebook не блокира фалшивия URL адрес, това е специалността на Z-Shadow. Понеже пощенският URL адрес е редовно заменен с нови. Всичко е доста лесно и елементарно.

1. Отидете на този адрес http://z-shadow.co
  2. Когато отворите zshadow.co, просто кликнете върху бутона Sign Up.
  3.  Сега попълнете формуляра за регистрация и кликнете върху бутона "Регистрация" в долната част на формуляра.
  4. Когато успешно създадете акаунт в Z-Shadow, тогава ще се отвори страница, преди да изберете някоя услуга и да копирате някоя от връзките.
  5. След като копирате връзката, изпратете тази връзка на вашите приятели, можете да изпратите тази връзка чрез чат в чата. 

Ето и едно видео за какво говоря.

Не бъдете  наивни,  ако не искате да прекарате живота си така, както е на следната снимка:

hacker-in-jail.png

Харесва ми как видеото е направено като за малоумни. :D Опитах да хакна себе си от fake account, това е че аз съм пуснал опция при опит за влизане от непознато устройство да ми изпраща СМС код за достъп. Това има ли начини да се преодолее? Thanks in advance! :)

Guest

В интернет може да намери човек всичко, стига само да му се занимава и да се рови. В този пример ти показват, как в локална мрежа може да се вземе кода на gmail. Разбира се след като първо има достъп до телефона ти. Лично аз не използвам apk формат за да стигна до дадения телефон. Хората, които са добре запозна ти, знаят за какво говоря. Хората са любопитни в повечето случай или пробват дадено приложение или кликват да даден линк, които им е пратен. Съжалявам , но нямам достатъчно свободно време да ти покажа други варианти. Надявам се да съм ти бил от полза.

Преди 1 час, DarkSteps написа:

В интернет може да намери човек всичко, стига само да му се занимава и да се рови. В този пример ти показват, как в локална мрежа може да се вземе кода на gmail. Разбира се след като първо има достъп до телефона ти. Лично аз не използвам apk формат за да стигна до дадения телефон. Хората, които са добре запозна ти, знаят за какво говоря. Хората са любопитни в повечето случай или пробват дадено приложение или кликват да даден линк, които им е пратен. Съжалявам , но нямам достатъчно свободно време да ти покажа други варианти. Надявам се да съм ти бил от полза.

Изгледах цялото клипче. 5 минутна работа за 15 мин. Също така с толкова приспиваща мелодия, че за малко да заспя :D

Може ли някой да обясни какъв е принципа на работа на security check във Фейсбук?

На 11.06.2017 г. at 17:12, mitkoik написа:

Може ли някой да обясни какъв е принципа на работа на security check във Фейсбук?

Сигурно Питаш как процедира, настройваш си го от настройките, и той започва да различава всеки един IP адрес и MAC адрес (нали знаеш MAC адреса е на всяко устройство ДНК - та) и при всеки различен адрес ти изпраща SMS на телефона, и в акаунта след като си пишеш паролата ти изкарва място където да напишеш кода получен при СМС - а ако кодът съвпада с изпратения акаунта ти се отключва ако не не може да се логнеш в акаунта си :) ( надявам се да съм бил полезен :) )

хакът от z-shadow e само за настолни компютри и лаптопи,когато се отвори от Iphone или Android устройство,казва че страницата не съществува..а когато си направиш Custom page и го правиш във FB примерно излиза диалогов прозорец,който казва че линкът е съмнителен и не позволява да го пратиш.. някакви идеи ?

Преди 3 часа, DmC. написа:

хакът от z-shadow e само за настолни компютри и лаптопи,когато се отвори от Iphone или Android устройство,казва че страницата не съществува..а когато си направиш Custom page и го правиш във FB примерно излиза диалогов прозорец,който казва че линкът е съмнителен и не позволява да го пратиш.. някакви идеи ?

Link shortener ;) или нещо подобно да не е директно на страницата помага когато е линк в фб ;) или другото е щом си си преработил страницата просто записвай бланката за login :)

преди 21 минути, Gettre написа:

Link shortener ;) или нещо подобно да не е директно на страницата помага когато е линк в фб ;) или другото е щом си си преработил страницата просто записвай бланката за login :)

да,но защо ми дава началото на адреса като userpagehere.co.vu?

Преди 3 часа, DmC. написа:

да,но защо ми дава началото на адреса като userpagehere.co.vu?

screenshot? и това ти го дава като преглед на линка в фб или ??

справих се със Link shortener'а,благодяря ти @Gettre но самият линк примерно е http://rowbit.us/477842 >> жертвата няма как да не се усети за какво иде реч..а когато го мина през Link shortener'а на Google примерно,всичко е ок нали и когато го постна в браузъра си ми казва че линка не отговаря на условията за сигурност на Google или нещо такова.. но пък като го пратя в месинджър не ми  го блокира,което е добре :D
Съжелявам ако се изразявам тъпо и пиша глупости,но тепърва навлизам в тази сфера и все още чета из форумите и пробвам някой от интересните неща които виждам тук :)

Радвам се  че ти помогнах, но не го ползвай с лоши намерения единствено за тестове :)

А защо при мен излиза грешка 500? Как да я премахна?

Преди 6 часа, Antoan03 написа:

А защо при мен излиза грешка 500? Как да я премахна?

Вероятно това е хеадър, който връща сървъра: Internal Server Error 500
https://blog.superhosting.bg/internal-server-error-500.html

Всякакви причини могат да доведат до него. Освен стандартните винаги може някой програмист да е прихванал някаква грешка от някъде и да е подал този хеадър като отговор. 

• Thanks 1

Преди в shadow имаше за клониране на фб страница, но сега е премахната. Има ли начин да се направи подобна през shadow или е невъзможно. м

Мисля, че беше фишинг или нещо подобно. 

Edited by sonny

Здравейте. Справих се регистрацията и линка, но не знам от къде след това да видя данните. Просто ми отчита, че някой е отворил линка.... Но само като информация... :/

Здравейте, след като се регистрирам не знам къде да натисна за да ми даде линка? 

Само да вметна,

Така посочената методика обективно погледнато е "измама", а не процес,при който се постига контрол над профила, в резултат на задълбочено познаване на internet технологиите. Този метод залага на първосигнална реакция.

Потребителят САМ предоставя нужната информация, защото е подвведен. Тук става дума по-скоро за психологическа реакция, отколкото за техническо решение. 

• Like 2