Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • ВНИМАНИЕ!
  • XAKEP.BG и TAD GROUP не подкрепят незаконните дейности. Моля, запознайте се с условията за ползване на този форум!

Recommended Posts

Ако ми позволите ще споделя скромен опит.

Дори да разполагате с ЕГН-то, телефонният номер и e-mail на търсеното лице е напълно възможно пак да не откриете някаква полезна информация за него.

Данните в социалните мрежи понякога имат подвеждащ характер. 

Да се "свали" определена информация от държавни архиви не е чак толкова лесно. Все пак някои ползват безфайлови системи, а там подхода е различен.

Съвсем друг е въпросът с дублирани имена и ЕГН-та.

Истината е, че това е един доста сложен и скъпоструващ процес, при който се изисква различен подход при всяка една поставена задача.

За да бъда разбран правилно опитайте да получите копие от кръщелно свидетелство на дете. 

Клиента ви задава име на детето и на родителите, а от вас се изисква да получите кръщелното му свидетелство.

Ще се убедите, че не е чак толкова лесно, колкото звучи.

Редактирано от Avatara

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аватара - по принцип бих бил съгласен с теб, но като човек, сблъскал се с мноооого перипети по темата, ще ти кажа, че почти си прав но не съвсем. Няма да навлизам в излишни обяснения, поради огромният интерес към темата в личните ми съобщения. Не всеки трябва да борави с определени данни и морала на хората е изкривен от различните подбуди, които имат.   

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой май стабилно се е наел, да създаде система, като моята. Жалкото е, че според "гугъл" този човек не използва правилните словосъчетания в търсачката. :P:D:D:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 5/3/2017 at 17:48, freeman987 написа:

Какви лични данни според Вас можете да намерите за даден човек в интернет? 

Брато само мога да кажа че ако отвориш нещо веднага идват при мен имейли пароли на фб абв и т.н също адреси и къде живееш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On 08/05/2017 at 2:38 PM, freeman987 said:

Та на никой ли не му е интересно, да разбере какво се крие в нета за него? Няма ли смелчаци да се пробват :P

Дали може и аз да се пробвам? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяй, че дори да не умеа да ти запали кутията и стопи кабела наобратно, в момента, в който си се сдобил нелигитимно с лични данни си вече назад с минимум десет бона с едно-единствено топене в съответната говнерментална комисия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, %00 написа:

Не забравяй, че дори да не умеа да ти запали кутията и стопи кабела наобратно, в момента, в който си се сдобил нелигитимно с лични данни си вече назад с минимум десет бона с едно-единствено топене в съответната говнерментална комисия.

Осъди facebook, twitter, google и всички други търсачки индексирали информацията, защото я споделят пред обществото и света. ;):D Темата ми е стара и не знам защо продължавате да я обсъждате. Толкова много ли Ви стана интересна сега? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не зная защо - евентуално - старата ти тема се е дигнала, някой може да е изкопал. I don't even give a low flying sexual intercourse, gnomeasayin' - дотолкова ме боли дедавия, че не съм и изчел детайлно, камо ли да гледам timestamp-а ѝ.

В тоя форум наминавам на бегом да се позабавлявам, да се поразведря, като изключим някой трой кат лай-не, та се опита да развАлИ забавата, те тетака, те - на !

Конкретно по предложението ти - първо, facecrook няма точно най-секретни лични данни, и второ, и най-важно, НЕ МОЖЕ да ги осъдиш, понеже когато сме се регистрирали сме натиснали I AGREE. Не бъди чак такъв аматьор, съпланетянино или съпланетянко, не зная с какъв пол или сексуалност се ID-ваш :D

Можеш да "осъждаш" САМО ако I DO NOT AGREE, и никъде иначе !
А и не ставаше дума, реч, ни слово за фейсбук, а за някой, който иска да открадне нечии EGNz !
Доколкото видях - не задълбавам тук, както се опитах да обясня.
Try with mine and you just might get severely burnt !

Редактирано от %00

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.