Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Добре, изредете някакви места от които можем да се сдобием с информация за дадено лице. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ор социалните медии например, нямаш си идея на какъв късмет съм попадал при bruteforce на акаунти и тн., преди който съм извадил лични данни на жертвите например от facebook :D

• Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно всичко - било то ЕГН, адрес, имена, имейли и тем подобни.

Страшно е колко много информация има онлайн и не е защитена както трябва.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да открия адреса на някого?

Явно това е много трудна задача щом никой не се е захващал с тази работа. 
Дайте да се пробвам с някое по-специфично име и фамилия (на човек който познавате), да видим какво ще открия за него. Само да не е от типа на Иван Иванов, че такива под път и над път. :D  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също така ако имаш добре развити social engineering skills може да изкопчиш страшно много неща - адреси, други детайли които биха ти помогнали по-късно, дори пароли :D и лесно се тренира и развива, аз скоро ще се заема по-сериозно с това, защото ми е необходимо в доста случаи. Дори мисля, че някъде във форума имаше тема за това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по-точно те интересува? Смисъл относно SEO и производните му, това си е цяла наука. Ще се пробваш ли с някое по-специфично име да видим какво ще открия :P:D

Явно темата не е интересна, въпреки че в България личните ни данни са постоянно индексирани от търсачките. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна е, просто не е много легално да се постват лични данни тука.

Какво да кажа.. страх ме е като си прая лична карта, като знам колко е защитено всичко.

Някой хора там ползват машини на Windows 98..

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 16 часа, Hexagone написа:

Интересна е, просто не е много легално да се постват лични данни тука.

Какво да кажа.. страх ме е като си прая лична карта, като знам колко е защитено всичко.

Някой хора там ползват машини на Windows 98..

хаха така е :D и ако знаеш колко фирми и тн са още на xp и 98.. някои се оправдават с това, че персонала, който са наели не искал да свиква на по-новите версии и някви такива :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм създал система за търсене на  информация на хора в интернет. Всеки един Български гражданин е в интернет и има различна информация за него. Ако имах достатъчно силна машина бих източил две бази данни, но няма как да подавам мулти заявки за изпълнение чрез cURL. Просто масиват с дании е огромен и ще ми отнеме месеци да се извърти информацията за всички живи и умрели Български граждани. Имам информацията за подаване но това е положението, ще трябва масирана атака за да се източи базата с данни и инфото да се катери на сървър. 

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та на никой ли не му е интересно, да разбере какво се крие в нета за него? Няма ли смелчаци да се пробват :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, freeman987 написа:

Та на никой ли не му е интересно, да разбере какво се крие в нета за него? Няма ли смелчаци да се пробват :P

ами аз се пробвах, намерих всичко за баща ми след четенето на това... За мен не търсих, но едва ли аз ще намеря нещо за себе си тъй като нямам 18 все още и едва ли съм вписан кой знае къде  :)

На 4.05.2017 г. at 16:34, oPty написа:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Току-що, Bobi's Tutorials написа:

ами аз се пробвах, намерих всичко за баща ми след четенето на това... За мен не търсих, но едва ли аз ще намеря нещо за себе си тъй като нямам 18 все още и едва ли съм вписан кой знае къде  :)

Пък дай нещо инфо за себе си и ще видим, какво ще намеря за теб. Това, което си прочел е нищо с това, с което разполагам аз като система. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Току-що, freeman987 написа:

Пък дай нещо инфо за себе си и ще видим, какво ще намеря за теб. Това, което си прочел е нищо с това, с което разполагам аз като система. 

ее :D не ми се дава лично инфо все още :D иначе вярвам в способностите ти

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bobi's Tutorials написа:

ее :D не ми се дава лично инфо все още :D иначе вярвам в способностите ти

E дай за някой познат примерно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук или на лс :)

Както решиш. По-добре на лично да не четат всички понеже аз искам само да тествам системката си нищо друго. 

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да провери какво имам за него, просто да пише на лично с доказателство, че е негово инфото.

Няма значение какво е, име, ЕГН, имейл, тем подобни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Hexagone написа:

Който иска да провери какво имам за него, просто да пише на лично с доказателство, че е негово инфото.

Няма значение какво е, име, ЕГН, имейл, тем подобни.

Драснах ти на лично. 

Преди 1 час, Bobi's Tutorials написа:

тук или на лс :)

Дано съм задоволил интереса ти. :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, freeman987 написа:

Дано съм задоволил интереса ти. :P

напълно :D системата ти работи толкова добре, че чак е creepy :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно :D системата ти работи толкова добре, че чак е creepy :D

На моменти, чак аз се плаша колко добре съм се справил с нея :D:P:D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.