Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Ще се радваме да споделите какво е мнението ви за форума. Споделете ако нещи ви дразни, какво бихте променили, каква нова функционалност искате да добавим и т.н.

Не знам за останалите, но на мен в Firefox ми излизаше постоянно дали искам да позволя на сайта да показва нотификации.

Не съм се занимавал много с IPB затва не мога да кажа как се управа, но ето как го управих за себе си:

Дясно копче > View page info > Permissions > Scroll надолу до Notifications и го правите на блок.

fksctz.png

А, ето и какво имах предвит:

bxobwv.png

Edited by Hexagone

Здравейте,

Нещо не получих потвърждение по мейл след регистрация. В мен ли е проблема или по принцип не се пращат?

преди 37 минути, mrgray написа:

Здравейте,

Нещо не получих потвърждение по мейл след регистрация. В мен ли е проблема или по принцип не се пращат?

Няма проблеми. Всичко е наред.

Забранете сайта за ИП адреси извън България ! :) 

Направтете да може да се премахва коментар,тема и т.н

@bulle7pr00f не мисля, че има логика сайта да не се отваря извън България. Доста от професионалистите вече не живеят в България и е излишно да се лимитира само до вътрешни лица.

Целта на форума е да е достъпен до възможно повече хора, които искат да се образоват и да обменят идеи, така че лимитация в каквато и да е форма на достъп не би имала логика.

• Like 3

Запознай се с правилата на форума.

https://www.xakep.bg/forum/index.php?/topic/27-правила-по-отношение-на-публикуването-и-политика-на-форума/

И идеята ти също нарушава правилата на форума. Забранено е публикуване на атаки към живи (live) сайтове, бази данни и други информация за която нямате изрично писмено разрешение от собственика й.

Писането на кирилица е задължително!

(от Bobi's Tutorials)

Edited by Bobi's Tutorials
писане на шльокавица

Преди 12 часа, Hexagone написа:

Не удобрявам последната идея.

Нито пък аз.

Преди 12 часа, c7trl написа:

Moite predlojeniq sa:  Moje da se napravi kategoriq na ime "Помощен център" i tam da se dobavqt temi da ime "шоу" i koito e defeisval sait/saitove tam da gi spodeli, predlagam da se napravi tema na ime "Дефицитът по текущата" koito e nameril saitove s sql dupka/i,  xss,lfi,rfi, tam da gi spodeli naprimer  v taq kategoriq moje i da se publikuva svalenite wordpress saitove  ot brute force ne znam vse pak, no administratora da reshi...

Ще се научиш и на кирилица да пишеш, няма страшно. ;)

Май не си разбрал главната идея на форума.

Запознай се с правилата.

5. Писането на българския език и използването на кирилица е задължително. Коментари или теми написани на маймуница ще бъдат автоматично изтривани. Английският език е позволен. При системно нарушение на това правило потребителят ще бъде официално предупреден, ако това не помогне ще му бъде наложена забрана за писане във форумите.

9. Забранено е публикуване на атаки към живи (live) сайтове, бази данни и други информация за която нямате изрично писмено разрешение от собственика й.

• Like 1

Някакви планове за под-секция за обратно инженерство (reverse engineering)?

Да се сложи в правилата, че теми като "как да хакна facebook акаунт" ще бъдат изтрити или нещо подобно, защото виждам, че стават повече и повече. И със сигурност ще има още такива.

• Like 1
  • Sad 1

Преди 1 час, Hexagone написа:

Да се сложи в правилата, че теми като "как да хакна facebook акаунт" ще бъдат изтрити или нещо подобно, защото виждам, че стават повече и повече. И със сигурност ще има още такива.

Наистина ще бъде хубаво!

Аз като ги гледам 'новите' колко са тръгнали да четат правилата на форума.. Те заглавието не искат да прочетат и разберат какво означава, какво остава за правилата. Ще се научат все пак.

Иначе си прав. Тепърва ще идват с тази нагласа.