Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×
Sign in to follow this  
Zero.

Wordlists BG телефонни номера

Recommended Posts

Както се подразбира от заглавието, това са wordlist-ове на 3-те мобилни оператора в България.

Генерирани са автоматично със префикс, съответно 087ХХХХХХХ, 088ХХХХХХХ и 089ХХХХХХХ.

Има и несъществуващи номера като 0870 или 0891, но не мисля, че уголемявят файловете много .

wordlist-bg-mobile.zip

Така създадени тези списъци не са полезни. Първо всички номера са ти невалидни. Разбий файловетеи по оператор и префикс, за да са по-лесно четими от автоматизирани системи. Префиксите са ти грешни!!! 35987 а не 087. Ако тези списъци са предназначени да са полезни то без уникалния държавен префикс отпред повечето автоматизирани системи ще отхвърлят подадения номер. 
Знам, че на префикс имаш диапазона  0000000 - 9999999, но ако не отсееш валидните от невалидните номера, няма смисъл. Принципно по темата съм адски добре запознат. Мога да споделя и как за всеки номер да вземеш данни и да го валидираш правилно, защото има и прехвърлени номера и на практика ще отсеееш и валидните, но за такава на брой проверка, трудно ще се намери безплатно място да го направиш! 

Аз съм наясно със префикса , че валидния е +359087 примерно .

Просто ми се наложи да използвам речниците да разкодирам един handshake , а както знаем 70% може би от паролите на рутерите са телефонен номер или ЕГН.

Затова са така направени с 0 в началото.

преди 49 минути, Zero. написа:

Аз съм наясно със префикса , че валидния е +359087 примерно .

Просто ми се наложи да използвам речниците да разкодирам един handshake , а както знаем 70% може би от паролите на рутерите са телефонен номер или ЕГН.

Затова са така направени с 0 в началото.

Разбий файловетена малки парчета. Така ще имаш възможността да зареждаш по-бързо малки фрагменти. На практика е по-бързо при откриване на съвпадение. 

Благодаря за съвета.

Ще ги кача тук, ако някой има нужда да ги използва.

Направени са на отделни файлове като 0878.txt, 0885.txt, 0898.txt и т.н.

Пак да повторя, че са специално направени за кракване на wifi пароли и затова не са с кода отпред, а с 0.

bg-mobile-wlist.zip

Edited by Zero.

Мисля, че или аз или ти не си разбрал. Префикса не е +359087.., а е +35987, без 0.