Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×

Recommended Posts

Zdraveite az sum Venelin ot Veliko Turnovo . Tursq sposoben haker za platena usluga . Grupa ot hora koito poznavam izpolzvat edni botove (nanobots) ako vi interisuva . Za da gi izpolzvat vurhu men trqbva da sa obseg 50 metra i izpolzvat wifi wireless vruzka (botovete) . Operirat s nqkolko programi edna ot koqto C++ . Az iskam ot hakera da hakne tqhnata wifi mreja i 4rez c++ da spre NQKOLKOTO botove . Sushto shte platq za traino reshenie na problema tui kato tova , e samo vremenno . Blagodarq predvaritelno za pomoshtta . Tursete me na telefon 0988908749 , poshta warstrong@abv.bg , facebook venelin.nikolaev . Blagodarq za vnimanieto .

Какво представляват тези наноботове.

.

Edited by ara

Наноботовете в чичко гугъл ще ти покаже . Иначе наноботове са микроскопични роботи които се използват с медицинска цел да извършват хирургия и да лекуват рак . Използват се в армията като правят супер воиници с тях , главно ъпгреидват скелета и го правят от стомана . Но някои хора като тези с които си имам работа ги използват за четене на мисли , хипнотизирине , и ликвидиране ( обратен процес на хирургията , чупене на кости и уврейдане на мозъка) като изтезание, също така за поемане на контрол върху тялото , да те карат да се излагаш и да те обявят за луд. И работят със ц++   и е нужна уифи връзка на радиос 50 метра да функционират, което спред мен прави неутрализирането им лесно и възможно , само че не се занимавам с програмиране и не съм хакер за да си свърша работата сам и за това ми трябва помощ . Като напишиш в гугъл софтуаре фор наноботс ти излиза някаде 3тия линк за ц++. Ако си дадеш зор за половин час ще се информираш до колкото ти трябва . Благодаря за интересът и съдеиствието предварително. :)

Edited by warstrong

Хехехехе. Страхотен тест за социално инженерство е това! :D :D :D

Здравейте,

Моля да ме извините но лично се познавам с д-р инж.Елица Гиева, която е международно признат експерт по нанотехнологии. Самият аз редовно участвам в научни форуми на различни звена, работещи за отбранителната индустрия на които се обсъждат и тези въпроси.

И за да не бъда голословен, ето Ви официална публикация от последният международен, в който съм взел участие:

http://www.aadcf.nvu.bg/scientific_events/dtf2019/ГеоргиТГерасимов.pdf

Допускам, че под Ц++ Вие визирате C++. Това е програмен език, но да се пише на него "софтуер" за нанотехнологии е малко пресилено.

Мисля, че имате погрешна представа за нанотехнологиите и къде се използват.

Повярвайте в армията те почти не се използват, с много малки изключения.

Основното им приложение е при т.н."'защитни покрития". Използват се също за стелки на обувки (поддържат постоянна температура на ходилото) както и в някои специализирани облекла (не позволяват изпотяване на свивката на коляното, както и пазят от изтиване първи и втори шиен прешлен).

Много по-широко приложение нанотехнологиите намират в гражданската индустрия. Те се ползват при фасадни покрития, в хранително-вкусовата, текстилната и други индустрии. Използват се също за решаване на различни проблеми свързани с трибологията (наука за триенето и сцеплението). В тях няма нищо секретно, а още по-малко нещо, което може да навреди на някого.

Нанотехнологии но от друг вид имаме в микробиологията.

Повярвайте в internet понякога пише неща, които не съответстват на реалността. Така е и с филмите. 

Може да научите много повече за нанотехнологиите, както и за някои много интересни техни приложения, ако решите да прочетете някои научни публикации. Вътре ще намерите много интересни неща, и ще откриете за себе си неща, за които не сте подозирали.

Науката е много увлекателна и много интересна. Но тя изисква усилия и последователност.

Личният ми съвет е да не се доверявате на Google. Все пак те са търговции печелят от сензации и реклама, а не от нещо реално.

С най-добри пожелания