Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×
Sign in to follow this  
o00o

Регистрация във facebook, но без верификация

Recommended Posts

Възможна ли е регистрация в тъпия фейсбък, но без да се налага да си качвам снимката или опазил ме бог снимка на лична карта - за сега съм психически наред. 
Всъщност аз се регистрирах влязох в профила, дори си писах с приятели, но на следващия ден "тъпаците" не ми позволиха да се логна преди да кача снимка. А по-късно ми блокираха/заключиха профила.
Въз основа на горните редове вероятно вече сте се досетили, но пак да поясня. Това ми е първият опит за регистрация във деб**ния фейсбук. Обаче все ми "ревът", че имал месинджър и че нямало нужда да си качвам снимки и дрън-дрън и се прежалих, защото можело да забраня непознати дори да ме откриват с търсачката на фейса и аз се навих, обаче не стана както ми го обясняваха. Предпочитам си традиционните начини на комуникация, обаче всите ми познати и роднини се "извратиха" с тези соц.мрежи. Иначе си ползвам реалното име, то и няма как иначе, защото с фалшиво име трябва да звъня на сто човека всеки път преди да ме добавят в списъците си, кой съм във фейсбук.

Та така. Можели да си отблокирам вече блокирания акаунт или да регистрирам нов БЕЗ снимки и/или копие на лична карта.

______
значи онези пичове така ме нервираха, че съм решил ако нищо не помогне, ще им пратя снимка на моя чеп прав и лъснат да ми видят те ID-то

Edited by o00o

Добре де, а дали е възможно приятел с профил във фейсшита да ми отправи покана или...... знам ли..... да гарантира, че съм реален човек. Някой да е чувал за такава опция. Познавам поне 20 човека които биха ми направили такава услуга, обаче не знам възможно ли е и ако предположим, че има такава опция какви действия да предприемем. Отделно по телефон или по електронна поща. Въобще възможно ли е горе описаното?

Edited by o00o

Реших си "проблема". То пък един проблем....
Приятели ми предложиха свои профили които не използват.
След като внесох необходимите корекции профилът вече е мой. Поне така изглежда от където и да го погледна.
Иначе от централата не искат и да чуят за друга снимка освен личната карта. И чепът с топките дет им пратих не помогна - к'во не им хареса да се чуди човек! :D

На мен ми бяха блокираха профила, защото писах на един, че е нег*р в месинджъра. И най-якото беше, че след като писах на съпорта ми казаха, че това е крайно решение, което не подлежи на обжалване и да не си правя други профили, защото щели и тях да изтрият. Естествено направих си друг профил с друг имейл и телефон и сега съм с него. Иначе говорят за свобода на словото при положение, че това не съм го качил на стената си, а е в личен разговор между двама души. Само да се появи някаква свястна алтернатива и ще гризнат дръвцето…