Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×
Sign in to follow this  
Nikolchev84

Влизане в компютър

Recommended Posts

Здравейте

Искам да вляза в компютъра на приятелката ми но тя има парола на windows . Използваме един и същи рутер. Има ли начин през рутера да разбера какво прави или пароли

На 12.08.2019 г. at 22:35, Nikolchev84 написа:

Здравейте

Искам да вляза в компютъра на приятелката ми но тя има парола на windows . Използваме един и същи рутер. Има ли начин през рутера да разбера какво прави или пароли

Да добавя пробвах с cain and Abel, ophcrack. Windows-а 10, мрежата е към А1. До лаптопа имам достъп 

Ако може някой да помогне

Николчев,

Ти ако на приятелката си нямаш вяра, не знам на кого имаш. :D

Ти тази, коятоо наричаш своя приятелка искаш да издъниш, а акакво ни дава гаранция, че утре или вдругиден нас, скромните труженици, няма да издъниш пред официалните институции (я виж с НАП какво стана). 

Ще ни посочиш с пръст и ще кажеш: Тези ме научиха как през рутера да вляза в компа на кифлата! Те са!

Ще ни заклеймиш, значи, като един същий Юда Искариот и ще ни създадеш проблеми (не че и сега си нямаме).

То по-добре вместо да се занимаваш с глупости вземи та попрочети какво е това рутер, как рутера работи, какво е TCP/IP и ползва ли го приятелката ти.

Четене му е майката и тогава ще да получиш прозрение свише.

A Windows-а, приятелю не е какъвто беше, Захитряха гадовете и направиха живота ни тежък. Има и едни отчети, дето казват кой кога къде е влизал и какво е търсил, а я си представи, че приятелката ти вземе та разбере за тях?

Знаеш ли ти, млади момко, какво е семеен скандал и на какво е способна една жена, ако разбере, че се съмняваш в нея?

С жена на глава се не излиза. Само не се занимавай с жени, защото жените, колите и парите само проблеми създават и от тях иде човешкото страдание. :D

Послушай стареца и наблегни на учебниците. 

• Like 3

Влизането в компютър не е лесна работа особено ако е лаптоп. Ще ти бъде твърде тясно да се поместиш дори и да си джудже. 🤣
Шегата на страна, иначе напълно подкрепям @Avatara.

• Thanks 1

щом мислиш, че ти изневерява, защо вместо да се занимаваш с глупости във виртуалното пространство, не седнеш и не поговориш с нея ? вместо да бъдеш "опасен хакер, който влиза в компа на приятелката си", говори с нея и следи държанието й, докато си говорите, и ще разбереш.

Прочети как се сменя парола на windows 7 ако "случайно" си я забравил, милион уроци в тубата