Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×
Mawri

https://www.hackerbulgaria.com/

Recommended Posts

Напълно съм съгласен, че е глупаво да се дават толкова пари. Научих си урока. Действително съм платил през cashterminal през Cripto.bg и ще се свържа с тях за повече информация. Благодаря за съвета. Имам всичките касови бележки за цялата сума. Грешката е моя, че съм се подвел и наистина ми се иска като сте му се заканили да си получи заслуженото. Дори му повярвах, че ще свърши работата като му дадох втори шанс. Но уви...нищо не свърши!

haker.png

haker2.png

От чата можете да видите за какъв човек става въпрос. Аз не съм компетентен и не съм ваш колега. Имах нужда от помощ, защото решавах неща свързани с човешки съдби. Затова се и обърнах към пеофесионален сайт. Аз нямам идея нито знанията как да си получи заслуженото. Някой ако знае как нека да помогне. Важно е повече хора да не бъдат измамени.

Този пичага на който е сайта съм на 100% сигурен, че дори не знае какво е bruteforce атака, какво остава да ми хаква фейсбуци, нямам думи, потресен съм..

Guest

Защо ли https://www.hackerbulgaria.com/  вече умря ... ? :D

IP-то му виси все още , но и на него ще му обърнем внимание... о.0^

На 19.06.2019 г. at 16:08, Izmamen написа:

Този човек ме измами с 6400лв!! Заслужава да си плати за това, че мами хората. Първо е супер активен и отзивчив до момента, в който му платиш. След това отказва да общува. В моят случай прояви, както той се изрази съжаление, че ми бил 'одрал кожата' с доста пари и затова реши още един път да общува с мен и да ми каже, че съм бил измамен от него описвайки цялата схема. И как мамел данъкоплатците. Обеща, че ще свърши работата, за която се бяхме уговорили. Но нито я свърши и пак спря да контактува. В началото обяви сумата и каза, че ще му трябват средства за сървъри по света. Даде 3 клиентски номера, за да платя през Bitcoin. Едният беше 4919783573, вторият е 0278895990. Показва кратко демо, за да му повярваш и това е всичко. Пълен измамник. Но се заинтересува доста, когато му показах собственото му IP 172.96.184.3 и всъщност това беше причината да обещае, че ще свърши работа. Но не я свърши.

172.96.184.3

Ужас !!!!!

Много благодаря на тези, които отделиха от времето си да  пишат и да се занимаят с тоя измамник ❤️ 

• Like 1

Много благодаря, че отделихте от времето си, за да се занимаете с този измамник. Добрината Ви е взела превес над измамата,  за съжаление за кратко. Той си е възстановил сайта. Жалко, изглежда ще има и други измамени.

Нещо смени името на сайтчето, хаха. Ударете му малко флууд да му стане тъпо на бедничкия човечец

Guest

Само го погледнете колко е мощен ... WOW каква сила е и какви уроци дава...

Машина е за хакване на facebook профили , чак дава уроци да се научим и ние. 0.0

Гледам доста харесвания има клипа ..., освен тои друг не го е направил, какво ли значи това ?

Значи , че това истински супер герой !

Кога ли пак ще ме хване в хубаво настроени да си пиша с него и да му дам 200$ .... 

аз също бях измамен. Поиска да му пратя пари в булбанк на името на Александър Димитров BG20CECB979010G8619900

И защо, след като имаш тези данни не отиваш в полицията с тях?

На 26.06.2019 г. at 23:50, DarkSteps написа:

Машина е за хакване на facebook профили , чак дава уроци да се научим и ние. 0.0

Дислайк-вайте му видеата за да разберат хората, че не струва.

На 28.06.2019 г. at 2:53, измамен написа:

аз също бях измамен. Поиска да му пратя пари в булбанк на името на Александър Димитров BG20CECB979010G8619900

В област Бургас имам 87 съвпадения с това име.
В област Варна имам 177 съвпадения с това име.
В област Стара Загора имам 66 съвпадения с това име. 

Дайте ми област за да се ориентираме по-добре. В цялата държава имам над 10 000 съвпадения. 

Не ми е работа да се меся, но този факт че се казва "Александър Димитров"  е една малка следа. Ако е по-опитен измамник, този "Александър Димитров " ако е реално лице ще е бушон в схемата, в противен случей може да е същото лице но с други документи за пред банката.

Но все пак не изключвам факта че всички сме хора, и допускаме несъзнателно грешки (човешкия фактор), възможно е да е допуснал някъде грешка... и следите да стигнат до  лицето.

Здравейте, не знам дали тук е мястото да пиша, но може би някой може да помогне 😚

Преди почти година се запознах с мъж "американец" в сайт за запознанства. 2 месеца всичко беше нормално, в повечето случаи водехме разговор за нормални неща и се смеехме много, не беше нищо сериозно. Май месец той замина в командировка в Египет и много настояваше да се видим , но аз не бях все още съгласна, защото имах някакви съмнения. Юни месец аз имах рожден ден и той много настояваше да ми изпрати малък подарък. Накрая аз се съгласих, но с уговорката наистина да бъде нещо малко или по-точно някакъв сувенир от Египет.  Въпреки всичко му дадох грешен адрес или по-точно адреса на една моя колежка. Той ми поиска имейла, защото куриерската фирма го изисквала. След 2 дни получих имейл от https://www.vaultexpress.org и номер,  с който можех да следя пратката.

Бях наистина много изненадана, защото мислех, че всичко е измама. Но след още 2 дни получих имейл, пак от куриерската фирма, че пратката е задържана на митницата в Турция, защото при сканирането се е установило,че има недекларирана стока. Попитах Х какво е изпратил и той ми отговори, че сред всичките подаръци е сложил плик с 20000 долара 🤣🤣🤣 Получих още един имейл от фирмата, че аз трябва да преведа 1500 евро до 48 часа, в противен случай пакета ще бъде конфискуван. Дадоха ми едно име на жена и трябваше да изпратя парите с MONEYGRAM PAYMENTS  хахаха . Естествено категорично отказах да заплатя каквото и да е. Х разигра страхотни драми, болна майка, операция и сега нямал никакви пари и т.н  След около 2 седмици сайта изчезна. Но наскоро видях, че е отново активен. Мисълта ми е  има ли някаква възможност да се разобличи това. Аз продължих контакта с него, защото исках да събера повече информация за него. Имам чувството, че сега той е оплел няколко жени в лъжите си и за това сайта се активира. Признавам, че идеята е много хитра и със сигурност ще има наивни жени, които ще се хванат в този капан. Също така искам да попитам дали мога да намеря някаква информация за този мъж. Имам 2 негови телефонни номера, които са от Bandwidth.com CLEC имейл и много негови снимки(които със сигурност не са негови), както и банкова сметка на една жена, чрез която той може да получи пари.

П.С Моля да ми спестите коментарите от рода: как може да си толкова глупава или ти сама си си виновна и т.н

Благодаря!

От къде знаеш дали изобщо е мъж? Това е нигерийска схема.
Просто остави!