Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
Mawri

https://www.hackerbulgaria.com/

Recommended Posts

Разгледах този сайт и е на 100% измамнически които подлъгва хората да си дават парите. Никои не може да направи нещо на 100% тоест да хакне това или онова, а този сайт обещава със сигурност но това е лъжа.

Лично говорих със "съпорта" (support) им, не съм срещал по глупав начин на изразяване за въпросите които го попитах
Накрая ми отвърна с "Съсипваш ми вкуса на уискито", и смени темата като започна да разказва някаква история за негов приятел наркоман, направо излязох от сайта, някой "skid" го държи този сайт и си мисли че има шанс да пробие в "хакерският" бизнес, хаха....
По темата:
Да, пълна измама!

• Like 2

Значи толкова добри хакери като тези  в живота си не бях виждал. : -D

Като цяло доста добре са го направили и "уж" са про-та.

Ебаси как за 45 мин им намерих бъг и ме човърка дали да не ги почна...... : D

Тествай те сайта им  да видите  какъв е ...лол

Ако им репортна да ми платят ще го направя да бъде по легалния начин.

Само като погледнеш  http://www.facebookhakvane.com/  ,  видя  ли нещо от сорта на "http" ,  направо ме  ловят  нерите да тествам ш*бания им бокс . За това ще си остана в сферата да бъда WhiteHaT и няма да се занимавам...

Стане ли някакъв проблем с тия пишете тук .......

Edited by DarkSteps
  • Like 1

Не обиждайте професионалните хакери, че да не вземат да хакнат хакер.бг за отмъщение! 🤣🤣

ммм да някой да се заеме с тия идиоти :D

На 20.05.2019 г. at 18:47, DarkSteps написа:

Значи толкова добри хакери като тези  в живота си не бях виждал. : -D

Като цяло доста добре са го направили и "уж" са про-та.

Ебаси как за 45 мин им намерих бъг и ме човърка дали да не ги почна...... : D

Тествай те сайта им  да видите  какъв е ...лол

Ако им репортна да ми платят ще го направя да бъде по легалния начин.

Само като погледнеш  http://www.facebookhakvane.com/  ,  видя  ли нещо от сорта на "http" ,  направо ме  ловят  нерите да тествам ш*бания им бокс . За това ще си остана в сферата да бъда WhiteHaT и няма да се занимавам...

Стане ли някакъв проблем с тия пишете тук .......

Почвай ги,  хич не се чуди ще свършиш добро дело ! 200€ платих ... естествено грешката си е моя , но имах сериозен проблем и никой сериозен прознат който да помогне ... 

Как ше платя на някви деца, които са прочели някои работи в интернет и са ги сложили в сайтчето си и вече са най-големия хакери, хахаха. Не бъдете шарани да плащате на такива малоумщини. А и къде сте видяли хакер да си предлага услугите, публично ? Аз мога да хакна фейсбук, мобилен номер, елате. Баш се рекламират като foodpanda, ама никой не ги отразява пахахах, смешна работа.

• Like 1

То и аз мога да хакна фейсбук акаунт, но ако започна да си рекламирам услугите като тях никой няма да ме вземе на сериозно.
Много бих искал да разбера кой стои зад всичката тази глупост, сигурно е някой геймър от майнкрафт, от там са най-филмираните, но какво да искаме, вече е 2019 всеки 12 годишен те заплашва с DDoS... работата е повече от трагична!
Организаторите или организатора на сайта сигурно не знае как да си сложи елементарно proxy, какво остава за всичките глупости които са написали...

Нямам време да пиша романи, а и не опичам да пиша много....

1. Клоник на сайтове се правят лесно , то е едно на ръка...

2. Сам може да помислиш дали някой може да ти предлага дадена услуга като да се хакне даден профил примерно на фейсбуук в публично пространство.

3. @Mawri , как можеш да поемеш дадения рикс без да си се допитал до човек , които е напред в нещатата и да им дадеш , каквато и да парична сума ? 

Другото, което е че след като си поел дадения рикс най-малкото можеше да запазиш даден лог или да направиш screenshot. 

Първо, което можеше да направиш да се обърнеш към ГДБОП.

Няма как някой да ти помогне без достатъчни докозателства....

Кефят ме само като видя това цигат от http://www.facebookhakvane.com/ -----------  Гарантирана анонимност на клиента 200%

Аз мислех , че ще е 1000% :D

Недей те да вярвайте да децки истори като тия "хакери". 

Да не се повтарям пак ,  виж те им каква им сигурността.... в крайна сметка всеки сам може да прецени за себе си дали да вярва или не ..

Ние сме тук да подпомогнем с това , което сме запознати и в крайна сметка риска си е ваш !!!

Незнам за Вас , но лично аз съм бях доста време в deep web , а там има хора дето докато цъкнеш на линк и не си скрил камерата си и ставаш известен , тоест веднага ти показват снимката.

До колкото имам опита в сферата на ИТ-то през годините в deep web, ме хакваха... без значение , че бях с ТОР или с платено VPN , които и да се опитвах да си филтрира портовете , стига до роот. 

Само , че ползвах зомбита и така или иначе не стигнаха до моята машина  о.0^

По темата: 

Пазате се и недейте да се доверявате на "хакери" , които публикуват глупости от сорта : " Дайте 200 лева (примерно) и ще ви намерим потрепителското име и парола" !

Не съм суперман , но се опитвам да помогна с каквото мога !

Нека да вметна нещо, което се сетих сега е че има реални сайтове , които дават добри пари за намерина на даден бъг и всичко е регално.

Говорим за компани като twitter.com и така натам ... , така че ако ти са про-та ще се занимават да правят пари онлайн ,а не да предлавата такива шитове!!!!!!

Take care !

2. Сам може да помислиш дали някой може да ти предлага дадена услуга като да се хакне даден профил примерно на фейсбуук в публично пространство.

3. @Mawri , как можеш да поемеш дадения рикс без да си се допитал до човек , които е напред в нещатата и да им дадеш , каквато и да парична сума ? 

Другото, което е че след като си поел дадения рикс най-малкото можеше да запазиш даден лог или да направиш screenshot. 

Кефят ме само като видя това цигат от http://www.facebookhakvane.com/ -----------  Гарантирана анонимност на клиента 200%

Да не се повтарям пак ,  виж те им каква им сигурността.... в крайна сметка всеки сам може да прецени за себе си дали да вярва или не ..

Ние сме тук да подпомогнем с това , което сме запознати и в крайна сметка риска си е ваш !!!

Незнам за Вас , но лично аз съм бях доста време в deep web , а там има хора дето докато цъкнеш на линк и не си скрил камерата си и ставаш известен , тоест веднага ти показват снимката.

До колкото имам опита в сферата на ИТ-то през годините в deep web, ме хакваха... без значение , че бях с ТОР или с платено VPN , които и да се опитвах да си филтрира портовете , стига до роот. 

По темата: 

Пазате се и недейте да се доверявате на "хакери" , които публикуват глупости от сорта : " Дайте 200 лева (примерно) и ще ви намерим потрепителското име и парола" !

Нека да вметна нещо, което се сетих сега е че има реални сайтове , които дават добри пари за намерина на даден бъг и всичко е регално.

Говорим за компани като twitter.com и така натам ... , така че ако ти са про-та ще се занимават да правят пари онлайн ,а не да предлавата такива шитове!!!!!!

Take care !

Така с молба момичето , което се обърна към мен за помощ без да я пренабрегна реших да споделя писането си до мен с Вас , моля Ви имайте малко уважение !

Правя всичко това с добра цел да им помогнем , нека да обединим сили и да го направим да бъдем WhiteHaT !

Извини ме , моля те че го постнах публично , но го правя за добрата каулза , надявам се да ме разбереш !!!

Здравей ,

На кратко:

имах съмнения че част от интимният ми живот е заснет от камерите в къщата на бившият ми

той е компютърен спецялист и се занимава със защиата на данните на едно от големите летища в франция 

и просто нямам начин да се добера  до инфото програмата за камерите - та тия пичове ми поискаха 500 евро за хак на камерите и 200 за gmail + 200 whatsapp ,  реших да пробвам с ясната нагласа, че най вероятно ще пия една студена вода , но нямах никаква друга надежда .... и така по уестерн 200 евро на иметo Premanand Pilli John  -   и директно блок след получаването на парите .... Вината си е моя, но ако сте в състояние да направите така че да не прецакат още 1000 човека ще е супер !

Поздрави 

Мариана

• Like 1

Преди 3 часа, DarkSteps написа:

По темата: 

Take care !

Така с молба момичето , което се обърна към мен за помощ без да я пренабрегна реших да споделя писането си до мен с Вас , моля Ви имайте малко уважение !

Правя всичко това с добра цел да им помогнем , нека да обединим сили и да го направим да бъдем WhiteHaT !

Извини ме , моля те че го постнах публично , но го правя за добрата каулза , надявам се да ме разбереш !!!

Здравей ,

На кратко:

имах съмнения че част от интимният ми живот е заснет от камерите в къщата на бившият ми

той е компютърен спецялист и се занимава със защиата на данните на едно от големите летища в франция 

и просто нямам начин да се добера  до инфото програмата за камерите - та тия пичове ми поискаха 500 евро за хак на камерите и 200 за gmail + 200 whatsapp ,  реших да пробвам с ясната нагласа, че най вероятно ще пия една студена вода , но нямах никаква друга надежда .... и така по уестерн 200 евро на иметo Premanand Pilli John  -   и директно блок след получаването на парите .... Вината си е моя, но ако сте в състояние да направите така че да не прецакат още 1000 човека ще е супер !

Поздрави 

Мариана

59438782_339379750345052_3354284155830534144_n.thumb.png.d4f4aea71f7a6aad6f93e5e223f14fe4.png59463862_2361849570759369_1990353588030799872_n.thumb.png.6f75123fd08ac1593f2e3e6c0e6c2a91.pngщането с уестерн и на част от разговора .

61607957_2053253618313661_8331479175412056064_n.png

61627094_307262413530007_4395910323219988480_n.jpg

Няма проблем ! Още малко инфо - Първо поисках да платя с превод-  за да имам доказателство,  но превода ми бе върнат заради грешка ! не съм поискала съвет защото нямаше от кой .... Дано моята грешка послужи за опит на други и подтикне тия, който реално имат капацитета  да се заемат с тия малоумници !

Edited by Mawri

@Mawri , браво добре си го направила... дай да продължим на private , че тук е безмислено да пишем!

Не е нужно да им "пипаме" сайта, достатъчно е малко социално инженерство и ти падат в ръчичките 😊

Някой май ги е тормозил тия пичове? чата им е спрян - само по майл могат да се набутат хората вече :D

https://www.hackerbulgaria.com/  IP address	104.28.19.51 Cloudflare

https://ftp.hackerbulgaria.com/  IP address	104.28.19.51 Cloudflare

https://ftp.hackerbulgaria.com/cpanel пренасочва към https://ams202.hawkhost.com:2083/

https://ams202.hawkhost.com:2083/ IP address 172.96.184.3

И така стигнахме до реалния АйПи адрес и хостинг скрит зад Cloudflare. 😀😀