Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Здравейте, някой има ли идея от къде мога да намеря този RAT? Търся в гугъл, но не знам как да разбера коя е legit :))

Редактирано от danbalan

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам две нейни версии едната е по-развита с повече опции. Ако Модераторите позволят мога да ти дам програмата. Не ми пиши на ЛС. нека изчакаме Модераторите какво ще кажат. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам ако можете да ми помогнете. Както виждате съм нов :) Нямам намерение да я използвам за зловредни цели. 

Благодаря!  

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@danbalan Ще ти дам по-развитата и хубава версия без бинднати вируси напълно чиста. Но все пак те съветвам да я ползваш на виртуана машина и си инсталирай Sandoxie програмата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай! 

Подобрена версия - https://anonfile.com/X2s2M3s9b7/njRAT_v0.7d_rar

Screenshot_1.thumb.png.561028e5c8b45339dabc47e6b46767e7.png

Има опция за ползване на VPN

Screenshot_2.thumb.png.0367194afcb54f1a686c135201633a6b.png

Обикновена версия - https://anonfile.com/Jbt8M1s5be/njRAT_rar

Гарантирам, че програмите са чисти но все пак ги ползвай на виртуална машина. Да не се заразиш с вирус от други програми и да ме обвиниш. 😊

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешно време, рат програмите не се ползват за други неща, освен за зловредни цели, но те съветвам, ако си новак в рат-ването, запознай се с криптърите и port forwarding.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 9.02.2019 г. at 20:35, nuclear bomb. написа:

В днешно време, рат програмите не се ползват за други неща, освен за зловредни цели

На 4.02.2019 г. at 16:23, ItsValle написа:

r.a.t се ползва само за зловредни цели, тези чалъми не тук, моля

Всеки си мисли, че Remote Administration Tool (R.A.T) програмите се използват за зловредни цели. Има легални  (R.A.T) програми които се ползват за тестове, свързване към друг компютър с цел следене на заподозрян примерно от полицията. А в това видео се ползва срещу индийските мошеници и крадци на данни. Това, че се ползват в повечето случаи за нелегални цели не ги прави "зловредни" или Black Hat tool-лове. Също се ползват в кибер войните когато хакери на някоя държава атакуват съответна държава. Ползването им за нелегални цели е престъпление, следене и изнудване крадене на лични данни това е сериозно престъпление, извън това може да се ползват за образователни цели (как работят, как се работи, за какво служат) И когато имаш съответните познания можеш да предпазиш хората от злонамерените хакери или Black Hat новобранци. Разбира се днешните деца не са много добронамерени (как се хаква Facebook, сайт или компютър) нека не забравят, че този тип атаки се наказват. Ако сте с тази нагласа да вредите нека не забравяйте че можете да бъдете хванати ВИНАГИ (никои не е невидим) както си мислят повечето. Дори и най добрите хакери се разкриват и биват съдени като някои от Anonymous и т.н.

Редактирано от Pentester

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.