Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
Nynaeve

Търся някой, който може да открие IP. Някой злоупотребява с мои данни!

Recommended Posts

Здравейте. Проблемът ми е следният: някой си е направил профил  в сайт на име gepime с моя снимка + мой телефонен номер и в момента съм подложена на тормоз от всякакви индивиди предлагащи пари срещу услуги (няма да ги описвам). Репортнах профила около 3 пъти, но нямам никакъв отговор от админите на въпросния сайт. Искам да знам дали е възможно по профила да се открие въпросното лице (IP, mail), злоупотребило с моите данни с цел тормоз.

Ако някой може да помогне, мога да дам и повече инфо, линкове, профил, телефон и каквото е нужно.

Благодаря предварително!

Редактирано от Nynaeve

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Edit: Профилът е изтрит, но получих мейл адрес, с който е бил регистриран.  Мога ли да открия чрез него, кой е извършителят?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Сега писах на познат полицай дали е запознат с такъв тип неща и възможно ли е те да помогнат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да го привикат до полицията и то само ако има основания. Ако ти се занимава и наистина смяташ, че е злоупотребил отиваш до полицията и искаш да напишеш жалба. Най-отгоре вляво пишеш

До Главна Дирекция Борба с Организираната Престъпност

и на вниманието на директора на сектор Киберпретъпления,

[ОПИСВАШ СИ В С СВОБОДЕН ТЕКСТ ПРОБЛЕМА,

И евентуално ще имаш отговор до 30 дни, но дори и да го привикат, изобщо не означава, че ще ти дадът информация кой е.

Редактирано от Cvetomirg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и така да е, бих искала въпросния човек да бъде подведен под някаква отговорност или поне да разбере, че когато се гаври с хората и ги подлага на тормоз - то тогава ще има някакви последствия. За някой може да е шега, но на мен ми скъсаха телефона от съобщения и звънене относно " услугите, които предлагам"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазете си личните данни защото има различни хора и ще злоупотребят с вашите лични данни. При регистрации винаги си скривайте личните данни (снимки, тел. и т.н).  А на вашият въпрос вече са отговорили.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове