Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
chapoblan

(WTF?) Появи се сайт, който предлага професионални хакерски услуги! (Обещават лесен достъп до чужди Фейсбук профили и телефони)

Recommended Posts

На страницата hacker-bg.com всеки може да си наеме хакер, който да изпълни определена задача. Това ставашо съвсем лесно и анонимно. Специaлистите там предлагали голям брой услуги, срещу не много високо заплащане.

Какво е хакер - Под хакер обикновено се разбира някой, който разбива определена компютърна система най-често с цел облага – независимо дали това е придобиването на информация, данни, присвояване на данни, създаване на неоторизирани / непозволени или изискани от поддържащите системата специалисти промени в системата, които често водят до нейния срив, недобра функционалност и т.н.

Накратко в този сайт всеки може да намери помощ за:

- Достъп до чужд фейсбук профил
- Разбиване на АБВ и/или Gmail
- Разпечатка на Виваком, А1, Теленор
- Хакване на Viber, Instagram, WhatssApp
- DDOS атака на сайт
- DOS на мобилен или стационарен телефон
- Изчистване на име в интернет пространството
- Корпоративен шпионаж

В природата на всеки човек е да иска да надникне там, където му е забранено. Наемането на хакер вече е по-лесно от всякога със създаването на този сайт. С използването на услугите на хакерите вие можете да сте сигурни във верността на вашата половинка,  да изчистите името си, ако някой е публикувал лъжи по ваш адрес или да получите информация за вашите конкуренти.

Всички поръчки и услуги се изпълняват с гарантирана анонимност, пишат на страницата.

Източник: http://hotarena.net/skandalno-poiavi-se-sait-koito-predlaga-profesionalni-hakerski-uslugi

• Like 1

Не съм виждал по-голяма глупост през живота ми!
Още като видях това изречение Ние атакуваме всички сървъри - игри (LineAge, Minecraft, CS и т.н.), електронна поща, стрийминг (IP-TV), картиране (сателитна телевизия) и други. Когато атакувате, сървърният канал се блокира от мулти-гигабитов поток.
И частта с "DDoS" атаките които са до 70 GBPS ми стана смешно, ще разбера кое дете е зад този сайт, а ако е някой възрастен то, направо ще ми стане жал за него :)

Поредните филмирани но-лайфъри. Не се доверявайте на подобни малоумщини, ако питате мен.