Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
GhoSTBG

Отключване на iCloud

Recommended Posts

Здравейте,

Гледах една тема за отключване на iCloud, но методите там не работят. Някой може ли да остави един линк към някакъв Tutorial или Guide как стават нещата или някакво по-подробно описание какво да търся из нета. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 28.12.2018 г. at 20:51, ItsValle написа:

Аз лично не знам дали това е възможно, но в днешно време няма невъзможни неща така че...

Хората разбиват банки само, с лаптопи, пък един телефон да не могат да разкодират, не знам.

Ако телефона е краден - бъди добър и го върни, защото не е хубаво така. Постави се на мястото на човека, когото си е изгубил телефона - гадно, нали ? Но, все пак не знам краден ли е, или не, затова ще ти споделя какво знам относно това, тъй като съм доста стар потребител на ябълката.

Има си някакъв чалъм, но малцина го знаят. Известен метод беше, чрез експлойт на Епъл - DNS настройване, но това вече не работи при по-новите версии на iOS. Чувал съм начини, но те са свързани хардуерно с устройството,а именно - платката. Там е записан iCloud акаунта, но трябва да намериш отключена платка, от счупен или повреден телефон, но със здрава и отключена платка. Изискват се доста майсторски ръце, така, че ако не си запознат, не опитвай сам да го правиш, защото може да убиеш и последната си надежда. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.