Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Хора, търся помощ относно facebook профил. Въпросният профил беше хакнат по всички параграфи.. Сменена парола на email, както и във Facebook, моля за помощ от тези които разбират, аз прпбвах всичко по силите ми но така и не успях. Благодаря! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, дайте ми името на фейсбука както и емайла му на лично съобщение, ще видя какво мога да направя по въпроса!
Edit: Преди това моля да докажете, че въпросният профил е ваш!

Редактирано от ItsValle

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жаклин Жерар 

Email -  princeskata_08@mail.bg

Това е профил на приятелката ми, вчера беше хакнат чрез mail-a. Как да докажа, знам всичко за профила включително и старите му пароли, но това вече не е фактор :/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 13 часа, Valentin12 написа:

Жаклин Жерар 

Email -  princeskata_08@mail.bg

Това е профил на приятелката ми, вчера беше хакнат чрез mail-a. Как да докажа, знам всичко за профила включително и старите му пароли, но това вече не е фактор :/

Човек...Facebook акаунт може да се хакне само и единственно с фишинг или трябва да си хакнал компютъра на него с изпращане на троянски кон, Кeylogger , Rat или някакви други вируси за да му видиш Историята на браузъра влезнеш в е-емайл акаунта за да си го върнеш! Преди имаше друг начин който се казваше Brute Force което значи с насилствена сила но повечето социални медии имат верификации и за това няма как да се случи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.