Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×

Recommended Posts

Здравейте... Търся някой да ми помогне да разбера дали един и същи човек ползва 2 twitter акаунта...Става въпрос за тормоз и изнудване на психично болен човек..карат го да се самонаранява и това продължава 8 месеца от различни акаунти... Сега искам да разбера дали от акаунта от който ни пишат се логва същия човек който ни тормозеше до сега защото отричат и ми трябва доказателство че това е един и същ човек... Готов съм да заплатя каквото е нужно, много моля за помощ

8 hours ago, ineedhelp said:

Здравейте... Търся някой да ми помогне да разбера дали един и същи човек ползва 2 twitter акаунта...Става въпрос за тормоз и изнудване на психично болен човек..карат го да се самонаранява и това продължава 8 месеца от различни акаунти... Сега искам да разбера дали от акаунта от който ни пишат се логва същия човек който ни тормозеше до сега защото отричат и ми трябва доказателство че това е един и същ човек... Готов съм да заплатя каквото е нужно, много моля за помощ (email - phadekosen@gmail.com)

Това са хората, към които трябва да се обърнете.  В противен случай  и да разберете, каквото Ви интересува, какво можете да направите?! 

http://www.cybercrime.bg/bg

Veche sym pisal tam :( sluchaia e tolkova zapleten i ot razlichni accounti che ne mi obryshtat vnimanie...nqkolko pyti sym pisal do podobni agencii za borba s internet prestypnost....Opital sym vsichki zakonni nachini..i s twitter support ne vednyj razgovarqh...Za tova veche se opitvam da namerq hacker koito da mi pomogne da dokaja edno elementarno neshto za da moga da nakram tozi chovek da spre s tormoza... Molq vi ot dynoto na dushata si ako ima nqkoi koito moje da pomogne da mi pishe...Zaklevam se v maika si che vsichko koeto kazvam e istina i ako mojete da pronikvate v twitter accounti i da prochetete saobshteniata shte razbere che vsichko koeto kazvam e taka....Tova neshto prodyljava 8 meseca...opital sym vsichko....Mnogo molq za pomosth...shte platq shte napravq vsichko......

• Like 1

On 11/8/2018 at 11:29 AM, ineedhelp said:

Здравейте... Търся някой да ми помогне да разбера дали един и същи човек ползва 2 twitter акаунта...Става въпрос за тормоз и изнудване на психично болен човек..карат го да се самонаранява и това продължава 8 месеца от различни акаунти... Сега искам да разбера дали от акаунта от който ни пишат се логва същия човек който ни тормозеше до сега защото отричат и ми трябва доказателство че това е един и същ човек... Готов съм да заплатя каквото е нужно, много моля за помощ

Наистина ли никой не може да ми помогне да се сравнят 2 IP адреса на 2 акаунта?

преди 7 минути, ineedhelp написа:

Наистина ли никой не може да ми помогне да се сравнят 2 IP адреса на 2 акаунта?

Защити си акаунта с телефонен номер и като се опитат да се логнат ще им трябва код за сигурност. Смени си имейла и паролата, сканирай си компютъра за вируси кей логери. В акаунт настройките трябва да има логнати ип адреси от настройките виж (до колкото помня имаше го това)

Има безплатни сайтове, които дават възможност за проследяване на IP адресите.

Търси IP logger в google.

Генерираш линк и изпращаш на тормозещите, след което сравняваш IP адресите им.

Разбирам случая ти, всеки, който може да ти помогне, да пише в темата, но ще те помоля да не спамиш с мненията си, защото няма да направиш нищо ново по случая. Ако не ги натиснеш тия 'специалисти' от cybercrime, няма да ти обърнат особено някакво внимание, но те разбирам, не знаеш към кого да се обърнеш иначе. Натискай ги, и ако не става, очаквай някой, който би могъл да ти помогне да пише в темата или на теб на ЛС.