Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Знам, че звуча като поредното мрънкало, което е загубило профилчето си, но за мен това е много важно. В този профил имам спомени от хора, които вече не са в живота ми и са ми повече от ценни..

Абв пощата ми също е хакната и не мога да вляза  чрез нея.

Мога да докажа самоличността ми, за да видите, че профилът, който искам си е мой. Не искам да правя зло на никого, просто си искам спомените обратно.

Ще съм много благодарна, ако някой се отзове.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фейсбук помощ от тука:

https://www.facebook.com/hacked

За абв:

https://passport.abv.bg/app/profiles/sendtosupport/form

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с фейсбук го направих, изпратих снимка на лична карта и самоличността ми се потвърди.  Пуснаха ми имейл с линк, където трябва да въведа паролата си. Тук идва въпросът..Защо ще искам помощ от тях, ако си знам паролата и имам достъп до профила?Та давам аз забравена парола и ми казват, че ще пратят имейл с код до абв-то, до което, ако имах достъп, пак нямаше да им искам помощта. 

Пиша, че нямам достъп и до него и ми дават да попълня същия формуляр с личната карта и т.н.

Пробвах на пиша и на тези от абв, но казаха, че няма начин да ми я възстановят "от съображения за сигурност".

Наистина пробвах всички възможни варианти, затова пиша тук, като последен такъв. Наистина се надявам някой да ми помогне с това, защото този профил значи много за мен..

Редактирано от sivena

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sivena За съжаление няма как да си хакнеш профила освен ако не го ползва някои. ABV никога не помагат и това е нормално.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не влиза, просто праща спам..Ами абв пощата?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 19 часа, sivena написа:

Той не влиза, просто праща спам..Ами абв пощата?

Ами освен да си спомниш дата на раждане, таен въпрос и т.н да отговориш и възстановиш профила си... Преди имаше голям бъг не че сега няма но аз не ползвам ABV.

Бях отворил една сметка на едно момиче ABV та ABV викам ок, и с този имейл без да искам хакнах чужд Facebook профил от 2015-та мисля че беше. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.