Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
djoko91

Търся Хакер за пробиване на профили

Recommended Posts

Здравейте хора.Имам подозрение,че приятелката ми изневерява,но не мога да го докажа .Искам само да се уверя със кого си пише и какво във Инстаграм или Фейсбуук. За заплащането ще се разберем, само някой да ми помогне. Няма да променя пароли няма да се издам като риба.Просто искам да видя за кратко какво прави. Пишете ми на лично тук или на Email : *Премахнат от Модератор - nuclear bomb.*

Поздрави.

Не биха ти помогнали приятелю. И един съвет, не ползвай abv.bg 

Щом ти е приятелка, демек можеш да седнеш на PC-то или да чувъркнеш в телефона й.
Най-добре е да й инсталираш шпионски софтуер/keylogger. Става за една секунда.
Така ще можеш да четеш какво си пише не само в фейса но и на всякъде.
Ще й получиш и всички паролки.

Стана

On 8/8/2018 at 11:39 AM, Pentester said:

Не биха ти помогнали приятелю. И един съвет, не ползвай abv.bg 

абв-то доста се стегнаха - недей така! ;) А бе прав си! Все още си имам предубежденията.

• Like 1

Чрез дискретна система огледалца ( обратен към прав образ, базисна физика и светорефлективност ) можеш да погледаш за малко без да нарушиш закона, действувай.

И моля, това е безплатен съвет.

Не, всъщност генерално-иронично троля - уж форумът е стриктно легален, хем допускате такива едновременно аматьорско-ламерски заявки, едновременно it is fucking illegal to do so >!?WTAF?!<

• Like 1

Не си намерил точното място за такива заявки. Заключвам темата.

Здравейте! Не знам дали тук да пиша или другаде, но се регистрирах,  за потърся помощ. В началото на ноември съпругата ми почина след тежко боледуване. Опивам се да й отворя една стара, рядко ползвана архивна поща в абв. За съжаление всички пароли, които е ползвала през последните 10 години, не стават. Вътре е личният й архив, който се опитвам да запазя. Който има съмнения, мога да предоставя смъртен акт, а в профила ми във фейсбук има публикуван некролог. Ще съм благодарен, ако може да ми помогнете, срещу заплащане, разбира се. Благодаря предварително и Весели празници на всички

Съжалявам, г-н @por4ev, но колкото и да ми е жал за Вас, няма как да Ви бъде указана помощ за подобно действие, тъй като се води нелегално.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.