Jump to content
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×

Recommended Posts

На 1.07.2018 г. at 10:02, Dobreff написа:

Фирма имате ли за да предлагате такива неща ?

"Господин" Добрев като кледам преди година ме накарахте да предлагам вашия хостинг в cs-bg.info но нямахте фирма ? За това нямате право да ни викате дали имаме фирма или не :)

Edit: Да добавя този скрийн шот от нашия чат-разговор в скайп:
http://prntscr.com/k2wgti

На 1.07.2018 г. at 20:36, HazarBG написа:

Нищо нямат. Само знания по рекламиране ;)

Знаем само да рекламираме ? В момента нашия хостинг е най-добър по защита в България.

Edited by L33T || 1MP4C7
  • Haha 1

На 1.07.2018 г. at 22:43, TobsterBG написа:

без това не им трябва фирма в нашата държава "България" нито ще те глобят нито ще те турят в затвора недей пита дали имат фирма че ще напише Импакт ЕООД или Импакт ЕАД и тогава става страшно нашия Импакт е станал вече голям че отива в YouTube да прави Exposed на ArenaPlay и вика за аренаплей че хоста им е от host.ag а пък техния бил от ovh.com каква е разликата и двете са vds няма никакво значение къде се хостват машините но той нали да се направи да се фука че е много "богат" вече си имал хостинг ако искам и аз мога да си пусна хостинг Ovh значи Online Virual Hosting нашия филмар вика "ОВЕХАШ ОВЕХАШ моля купете си от нашите супер машини" има ддос протект защото е от ОВЕХАШ ОВЕХАШ ОВЕХАШ хаххахахах моля ти се как ще има фирма ти добре ли си Добреве..............

Да, нашата защита е OVH SAS но не предлагаме толкова скъпо. Но като видях вашия сайт ми се струва че сте измамник със тези ваши "DDoS скриптове" които продавате защото всичките са публични.

Edited by L33T || 1MP4C7

Защо гледате винаги да прецакате хората който имат повече от вас или пък имат повече възможности от вас не мога да разбера българският манталитет дали имал фирма или нямал предлага ли евтин хостинг ? предлага 🤦‍♂️

• Like 1

А на мен много ми харесва някой да си направи акаунт преди 26 минути и 2 минути след това да прави такива реклами.
Тва не ви е рекламна къща, рекламирайте се ама не прекалявайте, нека не запълваме дисковото пространство с ненужни простотии.

• Like 1

преди 48 минути, /root написа:

А на мен много ми харесва някой да си направи акаунт преди 26 минути и 2 минути след това да прави такива реклами.
Тва не ви е рекламна къща, рекламирайте се ама не прекалявайте, нека не запълваме дисковото пространство с ненужни простотии.

Значи да ви разбирам че клиентите ми нямат право на Vouch ? така ли ?

Преди 7 часа, /root написа:

Добави ме във Дискорд ще си пишем да видим дали сме фейк 
Serpeto#7986

Преди 19 часа, HazarBG написа:

Google Cloud + ISPConfig, освен това да лъжеш, че машините ти са от OVH е подсъдимо, знаете ли?

Ти болен ли си ве :D Да виждаш някъде да пише Google Cloud ???
Аре щом тоя форум е хакерски нека да видя кви сте "DDoS-ри"

54.37.200.193

54.38.21.237

51.68.97.19

Искам да видя как ще спрете машините на клиентите ми като съм включил Permanent Mitigation :) дори можете да го check-host нали са от Google Cloud :) 

25 minutes ago, L33T || 1MP4C7 said:

Аре щом тоя форум е хакерски нека да видя кви сте "DDoS-ри"

54.37.200.193

54.38.21.237

51.68.97.19

Искам да видя как ще спрете машините на клиентите ми като съм включил Permanent Mitigation :) дори можете да го check-host нали са от Google Cloud :) 

Фактът, че отговаряш/те с нападки, когато се изразява мнение (явно във връзка с истината) -  показва колко комплексиран/и, каква/и продажна/ни курва/и си/сте и колко вървежен ти/ви е "бизнесът".

А ако си мислиш/те, че понятията "хакерство" и "киберсигурност" са пряко свързани само и единствено с DoS/DDoS атаките - показва колко ирелевантен/ни си/сте.

За да започнеш бизнес, без значение легален или нелегален (в случая нелегален), трябва да имаш минимални познания по грамотност, култура, човещина, право, икономика, мениджмънт и търговия, а предполагам няма нужда да споменавам интернета (авторското право или цялото право на потребителите, кражбата, проявите и сигурността).. а, и също и да не си/сте особено известен/ни с предишни престъпления (изглежда, че имаш/те нещо общо с DoS/DDoS атаки към хора, машини или сървъри, сигурен съм, че някой ще може да го потвърди - жертва или свидетел), което на теб/вас ти/ви липсва.

• Like 2

Преди 3 часа, L33T || 1MP4C7 написа:

Аре щом тоя форум е хакерски нека да видя кви сте "DDoS-ри

Приятелю, ако сте дошли в форума да си показвате лапешките истории не сте на правилното място.

Тук никои освен вас не се мислят за нещо, та само от DDoS атаки ако разбирате, ами браво какво да кажа.

Ние не сме DDoS-ри нещо се бъркаш, вие не сте по-големи от 17, по незрялото ви поведение и разсъждения не е трудно.

Съветвам Администраторите, да следят такива като вас които бъркат понятията "хакерство" и "киберсигурност", ние тук не сме от лошата страна, така че...

• Like 1

Най-много мразя такива "разбирачи" без нищо да знаят да викат че ползваме Google Cloud
Лично съм поставил демо сървър заедно със ИП-то

И като го check-host-нем http://prntscr.com/k42q1v виждаме че е OVH SAS
все още не можем да разберем от къде изкарахте тоя Google Cloud ?

• 1 month later...

Голям минус от мен. Познавам се лично със "1MP4C7" и приятеля му "Serpeto".

И двамата са много несериозни във всяко отношение.

Занимават се с "доксване" и DDoS, като рекламират, че е вид хакерство.

Също така най-силната атака, която OVH са поемали до сега е 1 tbps и едвам издържаха на това.

• 2 years later...

Здравейте, търся помощ за един проблем който имам относно банкови дела вие ли сте човека към който трябва да се обърна може да ми пишете на вайбър номера ми е 0893361025🤥

• 5 months later...

Здравейте, имам доста сериозен проблем, свързан с доста интересни неща - най-малкото, България. Според мен, ще Ви бъде интересно да чуете за измами и политика, която ще се случи. 

Поздрави, Венеса.