Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Здравейте! Днес ще Ви покажа как да DOX някой, по начина който аз знам!
Под DOX аз разбирам, да се намери каквато и да е информация за човека/жертвата!
1-во за да DOX някой, трябва да направите database lookup, или да го кажа на български, трябва да намерите database и просто да напишете нещо, като например можете да влезете в pastebin.com и да напишете да кажем Alejandro, или друго име на човека за който търсите информация! Желателно е да търсите информация в много database, ако знаете името на човека/номера му/някое от имената с които играе игри/или се регистрирал в сайтове ще е добре! Email ако имате можете да потърсите в интернет Email 2 Skype или Email 2 IP така можете да откриете още нещо за този човек! 000webhost бяха drop тяхната database,и от там нещата от 2015-2016 вече са публични.. Като цяло от там можете да търсите по съществена информация! Надявам се да съм Ви бил полезен!

• Confused 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мога да им бъда в пъти по-полезен от това. Прочети тук:
https://www.xakep.bg/forum/topic/268-лични-данни/

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук грешите! Аз просто обеснявам как аз го правя, и как има успех метода ми! Прочетох темата която дадохте, и да Ви кажа, там грам "хабер" си нямам от това което е написано, няма нищо съществено за това как може да се DOX някой... Просто трябва да се поровидите в database нищо повече, аз говоря примерно ако се е регистрирал с името "AzsamQkiqt25", в много сайтове/игри, и нормално просто да намерите информация за него в зависимост къде се е регистрирал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.