Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Пускам темата с цел да се допитам до вас или поне тези използващи осмицата. Забелязал съм, че след ъпдейта е премахната опцията за премахване на кешираните данни(общо), която google е наложила, и варианта е или едно по едно или с "third party application" . Отделно че телефонът и прегравя, след 20~ минутно ползване при положение че това не се е проявявало преди. Като за финал, рамта ми е постоянно в диапазона между 2,2 - 2,6 , което не е нормално, при моето ползване което смея да твърдя че е доста малко и неангажиращо(1,5-9 преди ) ---"Увеличаването не е свързано със забиване и лаг, просто ме притеснява факта, че е с единица отгоре".. Със sony съм, среден към висок клас, доволен съм от телефонът, нов е, та и update-а е от скоро.. Мисълта ми е , наблюдавали се това и при вас? И евентуално като идея, какво бих могъл да направя по въпрос-а с ram памет-а ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.