Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • Sponsored Ad
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
bulle7pr00f

Търся администратор

Recommended Posts

преди 4 минути, bulle7pr00f написа:

Търся администратор, който да ми помогне !

Какво те интересува? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях ратнат.. Всичко започна когато "намерих чистата програма за ратове", мисля че я бях споделил в този форум да.., та ако може да бъде премахнате темата, защото не искам по никакъв начин да изпъкна че заразявам хора от форума или нещо такова, най малкото което е да бъда баннат от сайта.. Извинявам се пак моя е грешката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, bulle7pr00f написа:

Бях ратнат.. Всичко започна когато "намерих чистата програма за ратове", мисля че я бях споделил в този форум да.., та ако може да бъде премахнате темата, защото не искам по никакъв начин да изпъкна че заразявам хора от форума или нещо такова, най малкото което е да бъда баннат от сайта.. Извинявам се пак моя е грешката.

Дай  повече информация, къде какво си поствал за да го погледнем?  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редактирах съдържанието и премахнах линка за сваляне. Текста нека си стои но линк за сваляне на ресурса няма да има. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.