Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ReX

Забава

Recommended Posts

Здравейте  !

Тази тема я направих с цел забава.

Тук главно може да се питат някакви тъпи въпроси.

Като цяло малко да разпуснем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па ще задам първият тъп въпрос! : :D :P

Що за въпрос трябва да се съдържа в тезата на един въпрос, когато въпроса се отнася до въпрос!?

• Confused 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще се напълни с въпроси като "kak se xakva facebook?" :D

• Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре да попитам нещо, кой е най-тъпият въпрос който са ви задавали ? (освен КАК ДА ХАКНА ФБ, КАК ДА ХАКНА НАСА и т.н :Д )

Редактирано от ReX

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, fbbowS написа:

Пепел ти на клавиатурата!  :D :D :D

• Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1 hour ago, fbbowS said:

За един приятел питам :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
19 hours ago, ReX said:

Добре да попитам нещо, кой е най-тъпият въпрос който са ви задавали ? (освен КАК ДА ХАКНА ФБ, КАК ДА ХАКНА НАСА и т.н :Д )

"hakvas li feisbuki?"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според вас има ли как хакер да е добър ? Имам предвид нали и етикал хакерите правят злонамерени програми ? (Мое мнение :) )

Редактирано от ReX

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, ReX написа:

Според вас има ли как хакер да е добър ? Имам предвид нали и етикал хакерите правят злонамерени програми ? (Мое мнение :) )

Първо стига с това нарицателно "хакер"! Това програмисти с широки и дълбоки познания в техните области или няколко такива. Дали са етични, зависи какви хора са, като личности. Всеки греши и всеки е правил бели, от тях се учим. 

• Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да задам един много тъп въпрос. :D

КАКВО Е ОБЩОТО МЕЖДУ АНГЛИЙСКИЯ ЕЗИК И ПРОГРАМИРАНЕТО, А?

Изчел съм маса техническа документация на катакана (това е една от четирите японски азбуки) и не забелязах на някой да му трябва английски за да се оправи .

Като се замисля в Малайзия използването на английски език, в определени сфери, е забранено със закон още през 1985 година. След приемането, страната направи качествен технологичен скок и в момента продават технологии.

• Confused 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

freeman987

''КАКВО Е ОБЩОТО МЕЖДУ АНГЛИЙСКИЯ ЕЗИК И ПРОГРАМИРАНЕТО, А?''      

Не знам с точност но мисля че е от YouTube в него постоянно гледам най-новите програми/хакове на английски много рядко виждам на друк език.

Иначе и ти си прав но просто най-новите неща излизат първо в Америка. (Мое мнение)

П.С. Извинявай че отговарям толкова късно но просто първо мисля добре какво ще кажа/написа.

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца открих за себе си арабските програмисти. С изненада установих, че в Северна Африка има много добре подготвени инженери.

За съжаление голяма част от това, което пишат е на арабски. Ползвам модерен иврит, но арабският е нещо различно. Определено ще се наложи да го уча.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ReX написа:

freeman987

''КАКВО Е ОБЩОТО МЕЖДУ АНГЛИЙСКИЯ ЕЗИК И ПРОГРАМИРАНЕТО, А?''      

Не знам с точност но мисля че е от YouTube в него постоянно гледам най-новите програми/хакове на английски много рядко виждам на друк език.

Иначе и ти си прав но просто най-новите неща излизат първо в Америка. (Мое мнение)

П.С. Извинявай че отговарям толкова късно но просто първо мисля добре какво ще кажа/написа.

Най-новите неща не са от Америка, но обикновено те първи издънват нещата и се хвалят. Братовчедите Руснаци, Китайци, Иранци а дори и Българи сме едни от първите нациии по програмно осигуряване. Американците често плагиатстват много идеи и код хвалейки се по-късно в нета с това. Както и да е, реалността води до извода, че качественото съдържание става все по-достъпно към по-отворените научно личности. Иначе само в Америка ще се намерят стадо идиоти да скачат в тръни за да ги качат клиповете в интернет. :D :D :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така си мислех за Руснаците и Китайците но в нета не откривах много информация  от тяхна страна към програмирането.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юзерът:
“Компютъра не ще да се включи - викам оня шаман админа.
Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори някакви неясни думи,
завъртя ми стола 10 пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото,
и пак промърмори нещо неясно, вкючи компютъра и той тръгна!
Пак дигна ръце към небето, промърмора нещо и излезе.”
По думите на админа:
“Отивам при юзъра - а тоя глупак така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел.
Напсувах го яко ама тихо да не ме чуе, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече под бюрото, включих го, пак го напсувах и си излязох."

Нали все пак този форум е за забава. :Д

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.