Jump to content
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×

Хакерски истории

Recommended Posts

Интересно ми е до чуя ваши истории, докато сте "хаквали" някого и когато неизбежно са ви хванали, понеже на всеки му се е случило поне един път. :D

• 4 months later...

Аз лично никого не съм "хаквал".

Винаги съм вярвал, че законите трябва да се спазват. Самата мисъл да наруша Закона ме изпълва с ужас.

Да кажем, че аз съм занаятчия, които изработва "уникати". 

Обичам работата си и я върша с удоволствие. Когато направя нещо го слагам на сергията. Много ми е приятно ако някой си вземе нещо или каже добра дума.

Много си обичам работата и не искам да я загубя, защото съм решил, че трябва да строша стомната на грънчаря (примерно), като ползвам чука на ковача (пак примерно).

Ами ако грънчарят (примерно), реши да счупи стомната в нещастната ми глава, дали ще ми е хубаво, питам?

Ами ако ковачът (примерно) се разсърди, че без негово съгласие съм ползвал чука му и вземе, че ми го ... да, де ... където не е редно, дали после дълго време няма да стоя прав, по разбираеми причини?

Та с оглед на това аз лично не искам да се занимавам с лоши неща. Ако някой иска да прави лошо, има стражари, които въдворяват ред.

Аз съм обикновен занаятчия. :$

Edited by Avatara

Аз не съм от "лошата" страна, обикновено обичам да помагам на хората когато не разбират от нещо.И когато някои ми се довери никога не го предавам.Например си оставя компа на мен да видя нещо,дава си паролата, (като приключа му казвам да си смени паролата пред мен) да оправя и никога не пипам личната му информация защото всеки трябва да има личен живот.Но ако някои ми направи "мръсно" без да съм му направил нещо, тогава компа му и неговият сайт (ако има) са в опасност само тогава, иначе никога не посягам на хора или сайтове. 😊🙂 Затова нямам спомени да се ме хващали защото 98% съм от добрата страна, ще е на 100% ако ги нямаше тарикатчетата които се мислят за голямата работа в нета. 🙂 

Edited by Pentester
  • 2 years later...
На 31.05.2018 г. at 14:12, Avatara написа:

Аз лично никого не съм "хаквал".

Вярвам ти.А хакерските състезания?Предполагам си участвал да премериш сили при правила да не вредиш на други.

• Thanks 1