Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
Singler

Facebook account

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам някой да знае някакъв начин за хакване на facebook? Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно можеш да хакнеш facebook. Насочи се към начини да разбереш/откраднеш паролата на жертвата (напр. Social Engineering, MITM, phishing,...).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да опиташ да му пуснеш RAT или по някъв начин да му вкараш key loger в компа без да види. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв вид теми не са ли забранени тук? Или се бъркам?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
7 hours ago, Hornx said:

Такъв вид теми не са ли забранени тук? Или се бъркам?

И да и не. Да речем, че човека знае за bug bounty на facebook и иска някои да му сподели начин, който да дисклоузне и да прибере наградата. Това го казвам в кръга на шегата разбира се :)

Този тип теми са напаст във форума, но докато не се напише PoC за реална атака, не представляват заплаха за никому. Иначе някои път темички от този тип клонят към забавни, дори се чудя дали да не направя подфорум "Смях" с теим за разтоварване. :D

• Like 2
  • Haha 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 17 часа, chapoblan написа:

И да и не. Да речем, че човека знае за bug bounty на facebook и иска някои да му сподели начин, който да дисклоузне и да прибере наградата. Това го казвам в кръга на шегата разбира се :)

Този тип теми са напаст във форума, но докато не се напише PoC за реална атака, не представляват заплаха за никому. Иначе някои път темички от този тип клонят към забавни, дори се чудя дали да не направя подфорум "Смях" с теим за разтоварване. :D

Не знам каква е тая мания, да се "хакват" фейсбук профили. Всеки втори който се свърже с мен ме офертира за такова нещо. Вместо да се съмняват в гаджетата си дали им изневеряват, да вземат да научат нещо ново.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4 hours ago, Hornx said:

Не знам каква е тая мания, да се "хакват" фейсбук профили. Всеки втори който се свърже с мен ме офертира за такова нещо. Вместо да се съмняват в гаджетата си дали им изневеряват, да вземат да научат нещо ново.

Ами да им инсталират някакъв Spy за iOS или Android и ще я хакнат от всякъде. xD За второто е по-лесно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.