Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad

Recommended Posts

Здравейте! Искам да знам дали ще мога да инсталирам VirtualBox и на него един VirtualBox ако съм на win xp 32 bit 3 GB RAM 2.90 GHZ процесор а за видео карта да не говоря, че и аз не знам вече каква е :D:D:D
Ако става моля, ако тук в този форум има уроци как се инсталира тази операционна система да ми дадете линк да не Ви затруднявам! Или можете да ме пренасочите към някой от разделите! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да имаш проблем, може би малко рамчица още ше ти трябва ноо... аз съм му заделил 10GB рам, от налични 16 и се държи добре.

Ето ти директни линкове 

https://www.offensive-security.com/kali-linux-vmware-virtualbox-image-download/

Kali Linux VirtualBox Images

Директно си го импортваш във VirtualBox и работиш, сменяш парола ъпдейтваш и така.

• Thanks 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3G RAM  са малко, само джама ще ти яде 1-1,5G. При мен в момента kali, само с пуснат browser, e почти 1G RAM.

Ако искаш да се занимаваш с виртуализация - 8G RAM и нагоре, за да върви всичко както трябва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно асусче transformerbook  с 2 рам и 8.1 джам, не очаквах калито да ми върви така добре. Пускал съм виртуалката само няколко пъти, понеже си имам всичко на уина - sqlmap, sublist3r, zap, zenmap, wireshark, dirb, по-скоро за експеримент, но би свършило работа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.