Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
ТУК НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ ХАКЕРСКИ УСЛУГИ ! ×
Key999

CEHv9 Certified Ethical Hacking ...

Recommended Posts

Здравейте хора които сте гладни за знание и повече знание.

Притежавам обучението за CEHv9 мисля че, знаете за какво става въпрос.

IMG-Academy преподава курс за CEHv9 но, има определена цена което е 1299€ за 3-месечно обучение.

Аз ще я споделя със Вас но ще поискам едно нещо и то не е трудно за Вас.

Ако се събере минимум 120 коментара и 15 репутации ще споделя обучението което е 31GB и е на English Language.

Нов съм във форума и не прочетох условията на форума ако са забранени споделянето на такива и подобно обучения ADMIN'a има правото да изтрие и както да ме отстрани от форума.

Със определени условия обучението което ще споделям не съм съгласен знанията което са във обучението да се използват за лоши идеи и атакуването на BG сайтове.

Аз и ХАКЕР.BG не носим отговорност за това което ще направите.

Cehv9-Logo-681x430.png

• Like 2

Когато форума е активен а не пасивен също и когато искат обученито за което плащат в целия свят.

Не лоша идея, но 120 коментара не са никак малко. От друга страна обучението си е доста скъпо и е хубаво да бъде споделено. Ще видим

Няма да трия, нито да те гоня, но предпочитам свободното споделяне на информация. Ако бяхме HF щеше да получиш gang rep за просенето на репутация

On 11/30/2017 at 3:44 PM, Key999 said:

Здравейте хора които сте гладни за знание и повече знание.

Притежавам обучението за CEHv9 мисля че, знаете за какво става въпрос.

IMG-Academy преподава курс за CEHv9 но, има определена цена което е 1299€ за 3-месечно обучение.

Аз ще я споделя със Вас но ще поискам едно нещо и то не е трудно за Вас.

Ако се събере минимум 120 коментара и 15 репутации ще споделя обучението което е 31GB и е на English Language.

Нов съм във форума и не прочетох условията на форума ако са забранени споделянето на такива и подобно обучения ADMIN'a има правото да изтрие и както да ме отстрани от форума.

Със определени условия обучението което ще споделям не съм съгласен знанията което са във обучението да се използват за лоши идеи и атакуването на BG сайтове.

Аз и ХАКЕР.BG не носим отговорност за това което ще направите.

Първо мисли преди да пускаш такива зарибявки! Всеки човек, който може да работи с гугъл ще намери каквото му е нужно ;) Аз ще си позволя да постна линка още сега, за да се разбере въднъж завинаги че мрежата е една необоздана джунгла пълна с много горили!!!

http://haxf4rall.com/2016/02/13/ceh-v9-certified-ethical-hacker-v9-course-pdf-tools-download/

• Like 1

On ‎5‎.‎1‎.‎2018‎ г. at 12:47 PM, stalin said:

Първо мисли преди да пускаш такива зарибявки! Всеки човек, който може да работи с гугъл ще намери каквото му е нужно ;) Аз ще си позволя да постна линка още сега, за да се разбере въднъж завинаги че мрежата е една необоздана джунгла пълна с много горили!!!

http://haxf4rall.com/2016/02/13/ceh-v9-certified-ethical-hacker-v9-course-pdf-tools-download/

Здравей,

Тук обаче ги няма лабовете то те са по важни.Аз ги имам всички но не знам как да ги отключа, дали е възможно да ми помогнеш.

С такива обучения, курсове, мурсове, знаеш ли кога ще научиш нещо?
- На куково лято.

• Haha 1

Ами ако изходим от логиката, че не ни трябват курсове мурсове и че там нищо не можеш да научиш, то най-добре е да покажеш знанията си директно онлайн, като например хакнеш YouTube или  БНБ и ако не те хванат в което се съмнявам може да прехванеш нещичко най-малко безмерна слава. А като те хванат ще имаш възможност да им обясниш че са хванали най- дорбия ХАКЕР в света ама малко се е издънил дето не е ходи на курсове по темата. Успех и ще следя пресата:)