Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
HazarBG

Новият дизайн на сайта

Recommended Posts

Хубаво ще е, ако добавите изгледа на последните мнения в хоумпейджа.

Това

"ВНИМАНИЕ! XAKEP.BG и TAD GROUP не подкрепят незаконните дейности. Моля, запознайте се с условията за ползване на този форум!" си е на бг, когато сложиш сайта на ен, заедно с името на страницата "XAKEP.BG - Първият български специализиран форум за киберсигурност". Секцията, която показва кои са били последно и кои са сега онлайн, ще е хубаво да направите надписа "Он-лайн в момента / Online now" и да направите две секции "Он-лайн в момента / Online now" и "Последно он-лайн / Last online". Даже ще е хубаво подфорумите също да ги направите в този вид - "бг / ен". И това "¯\_( ツ)_/¯" не е най-приятното нещо за гледане :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво имаш предвид за текстовете на БГ. Да се показват на английски в английската версия ли?

Он-лайн потребителите е нещо което е вградено от IPB. Не ми се иска да модифицираме там, защото стават проблеми при бъдещи ъпдейти, а и не само.

Какво му има на човечето?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че менюто Browse Activity Search трябва да е sticky. Изглежда грозно и е ненужно, след като има Back to top бутон.

Още нещо: как мога да направя, така че след като пиша в тема автоматично да я следвам (да получавам email за нея)? Не го намирам в настойките.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
14 hours ago, chapoblan said:

Не разбрах какво имаш предвид за текстовете на БГ. Да се показват на английски в английската версия ли?

Да. Нали не говоря за самите теми и тези текстове, а просто заглавията на разделите, абе там нещата, които съм споменал ;д

14 hours ago, chapoblan said:

Какво му има на човечето?

Не ме кефи. :Р

Цвета на фуутера (най-долу и тоя фиксднатия отдясно), някак си не си отива хавъра му (много е светъл). И иконките (facebook, twitter, google+...) над Recently Browsing не вървят с бекграунд цветовете, по-добре ги премахнете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.