Jump to content
¯\_( ツ)_/¯
  • TAD GROUP are currently hiring penetration testers. Please read the topic in Career Central subforum.
  • Sponsored Ad
Системен

Тел. Номер DOX - молба.

Recommended Posts

Здравейте, колеги.
Имам апел, към по- разбиращите от вас. Става дума за мобилен номер, пробвал съм по каналния ред ( Facebook, google ) без успех.
Човекът изработвал календари, със снимки. Нищо съмнително разбира се, но ми стана чудно защо няма никаква връзка с този номер. Услугите му ще ползва близък познат, но не съм особено въодушевен. Ако някой може да удари едно рамо, да ми пусне едно ЛС, за номера. Благодаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Подай_флашката_там написа:

Привет,

Прочети форумните правила

Разгледал съм ги.. Не мисля, че има сходство с black hat или нещо от сорта, преди да пусна темата разгледах доста молби.
Предполагам, че разделът не е правилен , въпреки че DOX-а , го свързам и със социално инжинерство, та ако е това моля да бъда извинен и съответно да бъде преместена ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

; http://ozbg.bg/shtastlivi-izmamnici-3/ ; И няколко месеца след това, честитка ха-ха.

Номерът когото търсех, лъсна .. Бях поел инициативата, да потърся информация, след изпратено писмо адресирано до мой познат с идеята, че ще участва в конкурс за ,,календари", като заплати определена сума. Естествено реших да погледна и  документите които му бяха изпратени, и смея да твърдя че бяха доста добре изработени.. След като направих проучване и не попаднах никъде на съответно заложените номера в документите, го посъветвах да не се занимава. Въпреки скептичното ми отношение, моят познат клъвна .. и изгоря с 40 лв. Виждам, че доста хора са "осурвакани" с доста по -солидни суми. Благодаря и на тримата души, които бяха откликнали.

Редактирано от Системен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са група измамници обещаващи светло бъдеще и кариера на деца и възрастни като манекени, модели и филмови звезди.
Жертвите ги набират от реклами във facebook и разбира се всеки кандидат регистрирал се в многобройните им сайтове бива "одобрен".
За целта трябва да заплати само еди колко си лева и да получи една хартия като техен уж член.
На клъвналите им се искат и още пари  за снимки. След това още и пак още,  до където могат.
Лошото е, че изманците постоянно си регистрират фирми и един вид са легални мошеници.
Баш тарторът им е накъв си пловдивчанин, Ахмед - притежаващ и титлата - "мис травестит - България".
Познайник е на полицията за всякакви подлости и гнусотии.

Та имах основателен повод (не ме е мамил лично), да му създам главоболия и щети.
С малко фантазия му "гръмнах" паролите. Видях, че в сървъра му има много "бизнес" сайтове, както на български, така и на румънски и турски.
Личната му поща в абв.бг я сварих пълна с неприлични снимки и кореспонденции. С удоволстиие обезобразих сайтовете му няколко пъти,
след като се убеждавах, че отново е пуснал реклама и пак ще го мога да го ощетя финансово. Убеден съм, че успях да му разваля сънищата и да
го накарам да загуби поне част от парите, които е отнел с лъжа от невинните хора.
Знам, че форумът е за етично хакерство, и за мене е много етично, това което направих.

Ето и моментен изглед на един от сайтовете му: http://zonehmirrors.org/defaced/2014/09/21/www.ffsofia.com/www.ffsofia.com/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, още когато поднових темата ми се изясни абсолютно всичко.  С течение на времето се разкриха нещата.  Проблемът е , че както ти сам казваш на практика са легални измамници хаха . А за въпросното лице- спомням си, че имаха и репортажи от Господари на Ефира, но без особена полза. Та, след определен период затишие, тези хора отново подновяват дейността си, с нови фирми, лица и прочие. Работата е дебела и надали ще ми се секне бизнесът, но пък знае ли човек.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.